Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mekans1z.
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, yeni bir araç almayı düşünüyoruz. 2017 model sıfır C200d ile yine 2017 model ikinci el E180 arasında kaldık. En büyük meselemiz ya... Mesaja git »
Marmara hukuk mu galatasaray sosyoloji mi sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
2015 gsü siyaset bilimi mezunuyum. halen gsü'de sosyolojide okuyan veya yeni mezun olan bir çok arkadaşım var. eğer akademisyenlik düşünüyorsan tercih... Mesaja git »
HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Merhaba, Geçen yıl rent a car'dan bir araç kiralayıp, kiralık araç ruhsatı ile kendi adıma HGS almıştım. 2 günlük kiralama bittikten sonra aracı ... Mesaja git »
GSÜ Yurt surunu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
okulun kendine ait yurdu yok malesef ben geçen sene ortaköydeki studio ortaköy isimli yurtta kaldım. beşiktaşta fazlaca cemaat yurdu bulunuyor bir tan... Mesaja git »
ah bu mesafeler olmasa.. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
güzel dedin kardeşim de işte insan böyle durumlarda başkasının görüşlerini de duymak istiyor sağolasın... Mesaja git »
ah bu mesafeler olmasa.. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
beyler yok mu akıl verecek... Mesaja git »
ah bu mesafeler olmasa.. konusunu başlattı (7 yıl önce)
iyi akşamlar beyler, 3 aydır birlikte olduğum bir kız arkadaşım var.ikimiz de izmirliyiz ancak ben bu sene üniversiteyi kazanıp istanbula yerleştim, k... Mesaja git »
Arkadaşlar yol gösterin bana... başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
kardeşim mesaj atman yanlış zaten böyle bir durumda yüz yüze görüşebileceğin rahat güzel bir mekanda anlat duygularını ondan hoşlandığını söyle artık ... Mesaja git »
otoyollarda ücretli geçiş tamamen kalktı mı ? konusunu başlattı (7 yıl önce)
arkadaşlar yarın izmirden çeşmeye gidicem de ogs ve kgs yok elimde ücret ödeyerek geçebilir miyim?... Mesaja git »
EHLİYET SORUNU????? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
valla hiç bir derse girmedim ben sadece kitaptan son 2 gün çalıştım rahat rahat geçtim... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

ay_erdi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hayalle gerçek arasında ..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188