Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
melchiah1978
Gerçek AdFatih ALKA
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni LEON 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Ecomotive KULLANICILARI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
En son teklif alan var mi? Kaç lira istiyorlar arkadaşlar???... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
M. I. B orjinal kullanmadım hocam.Tutaste'yi kullanınca yorumlarım ama oda sizin sorunuzun cevabı olmaz:))... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Üst kapakta HRM yazıyor, eğer Hermes değilse onu da denemek isterim ondan soruyorum.. yoksa sıkıntı değil.:))... Mesaja git »
Öncelikle parfümleri çok beğendim eline saglik Eser Hocam. YSL La Nuit gözünüz kapalı alabilirsiniz, orjinali ile aynı. Hermesin etiketi sanırım karış... Mesaja git »
Eser Hocam 1587 nolu siparişi verdim,ilk kez sipariş verdim 7 parfümün ilk sayfadaki kısa kodunu notlara yazdım.. Sanırım yeterli olacaktır. Bir de Ch... Mesaja git »
Sth tester vakti geldiyse listeyi hazırlayalım Eser hocam.. .... Mesaja git »
Yarın Hermes hazır mı Eser hocam, bekliyorum bir süredir... Gerçi salı yı bekleyip STH tester deneyeyim iki kuş olsun:))... Mesaja git »
Eser hocam Hermes için ayın 1'i demiştiniz.,bir rötar ön görüyormusunuz.. Sipariş vereceğim de onu bekliyorum... Mesaja git »
Evinize Klima Montajına Geleceklerse Mutlaka Okuyunuz başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ağzına sağlık kardeşim. Baymaktan muhatap bulmak ve dediğin işlemi yaptırmak "Yapılması gereken tek şey, o gazı salacaklar, sistemi bu şartlarda en... Mesaja git »
Evinize Klima Montajına Geleceklerse Mutlaka Okuyunuz başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Geç kaldım yazıyı okumak için. Kurulum yapıldı tabiki ne vakumlama ne bişey. Buat odada yoktu en yakın prizden 16 amper sigorta yaptırın nuraya dendi ... Mesaja git »
Arkadaşları

spaydix

seckinm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.123