Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ferfecir06
Gerçek Adhakan cay
Doğum Tarihi23 Mart 1982
MeslekMühendis
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 95
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HP T5565 Thin Client VIA Nano 2GB Ram, 320GB HDD SLIM PC başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Chipset VIA VX900 Media System Processor north/south bridge unified chip Processor VIA Nano u3500 Memory System memory... Mesaja git »
Trafik sigortasında yeni dönem: Fiyatlar %30 düşecek başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yalan... 2 sene önce hep 120-130 arası sigorta çıkıyordu. Geçen sene birden 440 a çıktı. Bu sene yine 470 den aşağısı yok. İndirimi bırakın, zam bile ... Mesaja git »
Artes Q1003 10.1" 16GB Tablet SATILDI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Cihaz değişimden geldi değişim evraklarıda duruyor. Fyat 310 TL > 300 TL > 280 TL SATILDI Tabletin incelemesi http://ww... Mesaja git »
ekran gidip geliyor sürekli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba. Bende de aynı sorun başladı. Flash bellek felan takarsında dıt dıt diye bir ses çıkar. Veya bir donanımı kaldırınca dıdıt diye ses çıkar. Öyl... Mesaja git »
GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yardımcı olabilecek hiçbir arkadaş yok mu? Bugün gözlükçülere baktım. Her gözlükçü farklı bir şey söylüyor. Seiko cam iyi diyorlar ama fiyatı pahal... Mesaja git »
GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Annem için inceltilmiş camlı gözlük alacağım. Ancak hiçbir bilgim yok bu konuda. Ankara da nerden alabilirim ve nelere dikkat etme... Mesaja git »
sürekli reklam çıkması başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Reklam lar yetmez gibi birde konuların ilk sayfası tamamen sabit konu yani REKLAM olmuş. Bu nedir ya? Utanmanız yok mu sizin hiç. Tamam gelir kaynağıd... Mesaja git »
CORE 2 DUO E4400 DELL KASA ++++++++++++149 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
DELL OPTİPLEX GX320 MODELİ... CORE 2 DUO E4400 2.0 GHZ SOKET 775 DELL ANAKART 2 GB DDR2 RAM 80 GB HDD .... temiz sorunsuz ve son derece sessiz ... Mesaja git »
Diriliş (Ertuğrul Gazi) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ne benim nede başka birinin sizi yaftalaması hakkı yoktur. Burda herkes kendi yorumunu yapabilir. Benim öyle bir düşüncemde yoktu zaten. Baştan belir... Mesaja git »
Diriliş (Ertuğrul Gazi) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Öncelikle 3 sezonu da hiç kaçırmadan izledim, izlemeye de devam edeceğim diziyi. Dizi hakkında düşünülenleri bir kenara bırakıyorum. Okan Bayülgeni ... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

lordi_hardrock

Harkul

theroconqueror
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

BÜYÜK BAŞKAN AZİZ BAŞKAN!
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.145