Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ThesadisT
Gerçek AdFatih Tütüncü
Doğum Tarihi11 Eylül 1986
MeslekWebmaster
İlgi AlanlarıInternet, Hardware, Software, Scripting
Konumİstanbul,Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 47
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hafta başı umarım bu sorun çözülmüş olur arkadaşlar. İçiniz rahat olsun bir şekil bu sorunu da aşarız.... Mesaja git »
Devamını gösterin diyin sol taraftan. Açılan sayfada sevkiyatınızı takip edin yazan bölüme girin.... Mesaja git »
Kargolara birşey olmaz merak etmeyin bir şekil gelecektir. Ha belki biraz geç olur ona da yapacak birşey yok şu saatten sonra.... Mesaja git »
Gelir bir şekilde benim de var 5 kargom Alljoy da bekleyelim bakalım.... Mesaja git »
Evet bende aldım haberi Alljoy Logistic ile Mng arasında ki anlaşma iptal olmuş. Alljoy Logistic Türkiye'de başka bir firma ile anlaşmış ancak şu an i... Mesaja git »
2 bankanın kartını kapattırdım neymiş limit doluymuş veremiyorlar birde maaş müşterisiyim finansin. Gelecek hafta tekrar deneyeceğim vermezlerse maaş ... Mesaja git »
Ürün sevk tarihinden itibaren hesaplayın 10 iş günü. Ayrıca teknik sorunlar vs.. olabilir 2-3 sarkabilir her zaman aynı hızda olmayabilir. Benim de 1 ... Mesaja git »
Şansa kalmış artık gerisi bekleyip göreceğiz buradan bilgi verirsen diğer arkadaşlarımızda ilerde yararlanabilir.... Mesaja git »
Çıkar büyük ihtimal ama gearbest geri ödüyor vergiyi size. Fırsat varken kullanın vergi muafiyetinden yararlanın.... Mesaja git »
Vergi işi düzeldi gibi sorun olursa da gearbest vergi iadesi yapıyor. Fazla takılmayın.... Mesaja git »
Arkadaşları

MALİ MÜŞAVİR

ALBAY

EnemyTerritory

youcaneasily

parlak47

ugurugr

xxxdboyxx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Turknet Genel Müdürü Sayın Cem Mehmet Çelebiler BTK Başkanı olsun. Sizde imzalamak için TIKLAYIN
Turknet 4mbps Upload Sorunana Destek Olmak için TIKLAYIN
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Tablet
Casper S10
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Giresunspor
Kombi
Airfel
Modem
Huawei HG630a
Hakkında
Forum üyeleri tarafından oluşturulmuş WhatsApp grubumuz için tıklayın

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109