Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amanhem
Gerçek AdAmanullah Hemden
Doğum Tarihi29 Mayıs ****
MeslekBankacı
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu kan emici şirketlere inat bundan sonra çıkan oyunları yurt dışı internet sitelerinden satın alırım daha iyi. Zaten oyunun keyini satın alıp sitesin... Mesaja git »
Bu lastiklerle nereye kadar başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Soyle dusunun diyelim lastikden dolayi fren mesafesi kisaldi ve kut diye ondeki araca vurdun, tampon gitti. Tampon tamiri 4 lastikten daha maliyetli o... Mesaja git »
Shell den yakıt aldım HAVA BASTILAR RESİMLİ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Ben bir ara SHELL den dizel almıştım, tabi araç kiralık. Neyse ben salak gibi abi fulle dedim ve kasaya koştum. Depo yarımdan daha fazla var. İçimden ... Mesaja git »
AYIPTIR TRENDLINE PASSAT 142.700 TL !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
biraz ironi yapayim: passata binmek ucuz olmamali ... Mesaja git »
LPG ve BUJİ seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Hocam satın aldığım yer ısrarla bujiyi taktıktan sonra lpg ye göre ateşleme ayarı yaptırın diyor. Bu tür birşey yaptınız mı?... Mesaja git »
LPG ve BUJİ seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
mention]O.B.K anaconda41 ucantekmeci mehmet0761 hocam siz ne yaptınız bujileri, belirtilen bujileri aldım, taktıysanız olumlu olumsuz ne yaşadın... Mesaja git »
Shell'in fiyat arttırması başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar LPG fiyatlarında tavan fiyatı şirket belirliyor, bugün için örnek vereyim; 3,07 TL fiyatı üst limit ama OPET Zeyport limatı karşısında 2,6... Mesaja git »
Taşınma sonrası yardım amaçlı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İki ayrı internet aboneliği bana göre başınızı ağrıtır. Kotası yüksek bir tarife kullanın daha iyi olur, ayrıca fiber varsa başka birşey ile uğraşmanı... Mesaja git »
Lenovo A5500-F Navigasyon Çalışmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Donanım olarak gps veya a gps var mı? Onu kontrol etmeniz gerek önce... Mesaja git »
TOPKAPI MİNİBÜS GARAJI YIKILDI. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yol boşken sağa çekip arkadan gelen trafiği rahatlatmak hiç aklına gelmeyen bir güruhtan bahsediyoruz minibüsçüler derken. Allah onların bin belasını... Mesaja git »
Arkadaşları

Vals

UML

thorondor16
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141