Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amanhem
Gerçek AdAmanullah Hemden
Doğum Tarihi29 Mayıs ****
MeslekBankacı
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dikkat! Bayramda 58 ölü - 392 yaralı! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
https://yandex.com.tr/harita/-/CBq352UmXA Hocam yandex haritaya bile eklemiş ama kapalı yol diyor. Normalde bu tür şeyler açılıştan sonra olurdu. Osma... Mesaja git »
Dikkat! Bayramda 58 ölü - 392 yaralı! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam meraktan soruyorum, amasya çevre yolu yapılacaktı.Amasya Otogarının ordan girip ferhat-şirin müzesinin ordan çıkış olacaktı. Durum ne vaziyette ... Mesaja git »
Patates 3,5 tl soğan 2,5 tl olmuş konusunu başlattı (12 gün önce)
Arkadaşlar bu ekonomi nereye gidiyor? Geçen pazar patates 3.5 tl soğan 2.5 tl yazıyordu. Daha 1 ay önce 1.5 tl idi.... Mesaja git »
İphone neden daha farklı-havalı? Nedir bunun psikolojik sırrı? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Şöyle bir durum var, Android işletim sistemli telefon üreticileri patates baskı yapar gibi telefon üretiyorlar. Apple ise sadece bir model üzerinden ... Mesaja git »
2002 öncesi Türkiye'yi hatırlayanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ördeğimde 90 larda plastip Show vardı. Siyasi liderlerin kuklası akşam haber öncesi dalga geçmek için oynardi. Siyasi gaflar, siyaset ortamının gergin... Mesaja git »
EnPara Kredi Kartı Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
İmkansız diye birşey yok. Bende subat ayında taksitlendirdim. ??... Mesaja git »
Neden külot giyiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
tekstil sektörüne can vermek için... Mesaja git »
Kiğılı Kampanyaları ve indirim Kodları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Takım elbiselerinde kalite sıfır. Geçen sene yün takım elbise aldım. 6 ay sonra kemer kısmı tiftiklenerek söküldü, ağ kısmı patlayacak gibi oldu, ince... Mesaja git »
[SONUÇLAR AÇIKLANDI] GreenCard Çekilişi [CİDDİ CİDDİ ÇIKTI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ey trump... bana niye greencard vermiyon.... Mesaja git »
En Uygun Konut Kredisi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar İşin özeti şu: Mevduatın maliyeti ortalama 14-15 lerde iken bu verilen kredi bankalara zarar yazacak tabi. Esnafsın, 15 tl ye aldığın tiş... Mesaja git »
Arkadaşları

Vals

UML

thorondor16

maczone
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell, Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.305