Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amanhem
Gerçek AdAmanullah Hemden
Doğum Tarihi29 Mayıs ****
MeslekBankacı
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Starcity Garaj Günleri Başlıyor 02-10 Aralık 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
İndirim namına birşey yoktu. Hanım sadece 2 tane çift kişilik nevresim takımını Bellonadan 60 tl den aldı. Birde 25 TL ye çarşaf aldı. dışarda geçen h... Mesaja git »
Kodun süresi dolmuş. Kodu girmeden önce 392 tl idi kodu girdim 543 tl oldu.... Mesaja git »
Fluence sahipleri neden uçuyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kiralama şirketlerinin kiraya verdikleri araçlara şehir içi kullanıldığında hız limitoru takılmalı. Maksimum hiz 120 km olmalı.... Mesaja git »
Bitcoin alır pusuya yatardım. 2 ay sonra 30 bin dolar olur 1 bitcoin. Satardım. Sonra alabildiğim en dolu arabayı alırdım.... Mesaja git »
85E POLO MU ALINIR ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Octavia optimal 1.0 dsg alabilirsiniz. Polo ya göre daha dolu ve daha aileye uygun araç.... Mesaja git »
Faizsiz Kira Sertifikaları Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam katılım bankaları içinde en katı kuralları olan banka Kuveyt Türk bankasıdır. Zaten bildiğim kadarıyla en eski katılım bankasıda Kuveyttürk olma... Mesaja git »
Faizsiz Kira Sertifikaları Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam kira sertifikası da ki temel mantık şu ; bazı şirketler reklamlarda araba alma kirala diyor. Eğer sizin o araca ihtiyacınız var ve faize buluşm... Mesaja git »
Her Zaman 4 Lastik Birden Değiştirin (Savruldum) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Cam filmine 1000 TL, Pasta Cilaya ortalama 300-500 TL, araba güzel görünüyoru diye çelik jant alırız tanesini 500 tl ye, sağına soluna led ışık yaparı... Mesaja git »
Işıklarda 1 lira isteyenler başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bizim burada bir çocuk var, sürekli beni görüyor ve yolumu değiştirmeme rağmen kibarca " afedersiniz 2 liranız varmı" diye soruyor. Buna ne demeli. Ad... Mesaja git »
Axess kartın son iki hanesi kadar cip para başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Anlik/ otomatik fatura talimatları kampanyaya dahil değil diyor hocam.... Mesaja git »
Arkadaşları

Vals

UML

thorondor16

maczone
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094