Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
frontoza3
Gerçek Adolcay elmas
Doğum Tarihi29 Mart 1972
KonumAydın,Yenipazar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 62
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yalı Spor kampanyasından 948 TL den mağazadan satın aldım Arkadaşlar 250 TL hediye çeki 28 tl de yaptığım alışverişden puan kazandım . Hediye çeki 3... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Müşteri temsilcisi ile görüşmem Umut Merhaba İyi günler. Maalesef 100 TL yü kullanmanız durumunda 250 TL kazanamamaktasınız.... Mesaja git »
MSI GeForce GTX 1080 ..vatan faturalı 2000 TL...... konusunu başlattı (4 gün önce)
Arkadaşlar merhaba sıfır gibi tertemiz ekran kartı sorunsuz .Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.... Mesaja git »
Formuler Z Prime 4K Ultra HD Android IPTv Box konusunu başlattı (4 gün önce)
Arkadaşalar ihtiyaç fazlası 1 aylık cihaz sıfır kutusunda ...Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Amazon'dan ses sistemleri , AVR ,Stereo Anfi , Spekerları ve diğer aksesuarları alımı ile bilgilerin paylaşılacağı ayrı bir başlık açıp bu konuda ... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Merhabalar, Bu başlığı açmamın sebebi, sektöre yeni girmiş olan soundbarları kullananların yorumu ve deneyimlerini bir başlık altında toplamak. ... Mesaja git »
DENON AV RECEIVERS başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
İlerde bu konuya Denon kullanıcılarını ekleyebiliriz, daha önce açılıp aktif olmamış bir konu var. Bu konuyu aktif tutmaya çalışacağım. Elimde Den... Mesaja git »
MSI GeForce GTX 1080 ..vatan faturalı 2100 TL...... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar kart halen satılık.. İoz nick li arkadaşıma sattım dı hafta sonuna yetişmesini istemişti ben işimin yoğunluğundan kargoya gidemedim. ilçed... Mesaja git »
Formuler Z Prime 4K Ultra HD Android IPTv Box başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Arkadaşalar ihtiyaç fazlası 1 aylık cihaz sıfır kutusunda ...Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
10 günlük Samsung HW K551 Soundbar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
10 gün önce vatan dan aldığım, K551 soundbarımı AVR sistemi almak için satıyorum. Kutusu ve içeriği eksiksizdir. Sıfırdan tek farkı 10 gün eksik garan... Mesaja git »
Arkadaşları

confuest

Free WiLL

Bobber

onuryildirim

Kadnezar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: FİYAT REVİZE GIGABYTE BRIX MİNİ PC İ3 İŞLEMCİ 16GB RAM 256 SSD
Alıcı: mf67
Tarih: 29 Ocak 2017; 20:17:06
Yorum
Güvenilir dürüst bir arkadaş....
Genel Puan

Ürün: FİYAT REVİZE GIGABYTE BRIX MİNİ PC İ3 İŞLEMCİ 16GB RAM 256 SSD
Alıcı: mf67
Tarih: 29 Ocak 2017; 20:16:54
Yorum
Güvenilir dürüst arkadaş....
Genel Puan

Ürün: GTX 960 4GB ZOTAC AMP! EDITION
Alıcı: ismailgvn77
Tarih: 20 Ocak 2017; 20:10:41
Yorum
Güvenilir bir abimiz meblağ ne olursa olsun gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz sağlam kargo için de ayrıca teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Gopro Hero4 Black edition ve aksesuarlar
Alıcı: Bobber
Tarih: 21 Kasım 2016; 3:43:01
Yorum
Tek kelimeyle sorunsuz bir alış veriş forumdaki ender satıcılardan kendisine tekrar teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: Gopro Hero 3 Black Edition sıfır + Hediyeler
Alıcı: Bobber
Tarih: 4 Kasım 2015; 19:39:25
Yorum
Forumdaki nadir ilgili ve güvenilir satıcılardan gözünüz kapalı alış veriş yapabilirsiniz kendisine tekrar teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: iPhone 5 32Gb Türkiye Cihazı Full Kutu
Alıcı: remzi23
Tarih: 19 Eylül 2015; 17:47:43
Yorum
Urun ikanda belirtildigi gibi ve ozenle kardolanmis.kendisine tesekkur ederim.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.145