Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
frontoza3
Gerçek Adolcay elmas
Doğum Tarihi29 Mart 1972
KonumAydın,Yenipazar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar bu ürün nasıl tavsiye edermiisiniz ? Creative PC-Hoparlör Gigaworks T40 Series https://www.amazon.de/gp/product/B001E5PJ56/ref=s9u_simh_g... Mesaja git »
Satılık Intel NUC NUC5i5RYH [Fiyat Düştü] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhabalar efendim, Taşındığım evde ihtiyaç fazlasına çıktığı için sorunsuzca kullandığım Intel NUC NUC5i5RYH kodlu bilgisayarımı satışa çıkarıyorum.... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba ürün yurtdışından Amazon'dan alınmıştır. sıfır kapalı kutu olarak gönderilecektir. İhtiyaç fazlasıdır. Alana hayırlı olsun .. ... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba bende sony bayisi arkadaşımdan aldım 3 hafta kadar oluyor 1600 tl'den vermişti bana geliş fiyatı demişti ... iyi fiyata almışım o zaman.. ... Mesaja git »
CREATIVE GIGAWORKS T20 1+1 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fiyat takip........ Mesaja git »
SATILIK RESMİ SONY ŞARJ İSTASYONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Aynı anda iki adet ds4 şarj edebilen lisanslı ürünü satıyorum. Lünk aşağıd. Amerikadan aldım, fazla kullanamadan ps4ü sattığım için satıyorum. Fiyat 8... Mesaja git »
***iOS Ana Ekran ve Uygulamalarımızı Paylaşalım*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar hepimizin malumu iOS cihazlarımızın kendi konularında bazen o kadar çok sorun ve pil muhabbeti yapılıyor ki kullanıcı deneyimimizi arttıra... Mesaja git »
Bose Companion 2 Series II Multimedia Speaker System başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
2.EL üründür, Sorunsuz herhangi bir problemi bulunmamaktadır Garanti, kutu fatura yok Arıza söz konusu değildir, alan pişman olmaz pazarlık yoktur. ... Mesaja git »
Logitech g410 ATLAS SPEC. TR layout RGB mekanik Klavye>Revize başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fiyat takip......... Mesaja git »
İPHONE 7 LİGHTNİNG KABLO / PRİZ / EARPODS ÜSTELİK (ÜCRETSİZ KARGO) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
%100 Kutudan çıkan orjinal aksesuarlar. Hızlı kargo. Ön... Mesaja git »
Arkadaşları

confuest

Free WiLL

Bobber

onuryildirim

Kadnezar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: FİYAT REVİZE GIGABYTE BRIX MİNİ PC İ3 İŞLEMCİ 16GB RAM 256 SSD
Alıcı: mf67
Tarih: 29 Ocak 2017; 20:17:06
Yorum
Güvenilir dürüst bir arkadaş....
Genel Puan

Ürün: FİYAT REVİZE GIGABYTE BRIX MİNİ PC İ3 İŞLEMCİ 16GB RAM 256 SSD
Alıcı: mf67
Tarih: 29 Ocak 2017; 20:16:54
Yorum
Güvenilir dürüst arkadaş....
Genel Puan

Ürün: GTX 960 4GB ZOTAC AMP! EDITION
Alıcı: ismailgvn77
Tarih: 20 Ocak 2017; 20:10:41
Yorum
Güvenilir bir abimiz meblağ ne olursa olsun gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz sağlam kargo için de ayrıca teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Gopro Hero4 Black edition ve aksesuarlar
Alıcı: Bobber
Tarih: 21 Kasım 2016; 3:43:01
Yorum
Tek kelimeyle sorunsuz bir alış veriş forumdaki ender satıcılardan kendisine tekrar teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: Gopro Hero 3 Black Edition sıfır + Hediyeler
Alıcı: Bobber
Tarih: 4 Kasım 2015; 19:39:25
Yorum
Forumdaki nadir ilgili ve güvenilir satıcılardan gözünüz kapalı alış veriş yapabilirsiniz kendisine tekrar teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: iPhone 5 32Gb Türkiye Cihazı Full Kutu
Alıcı: remzi23
Tarih: 19 Eylül 2015; 17:47:43
Yorum
Urun ikanda belirtildigi gibi ve ozenle kardolanmis.kendisine tesekkur ederim.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109