Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mikininfifisi
Gerçek AdTekkan Türk
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 462
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK PSP OYUNLARI konusunu başlattı (3 yıl önce)
Sadece kutulu kitapçıklı ORJİNAL oyun arıyorum arkadaşlar. ISO'ları DVD'ye çekip göndermek gibi fantastik tekliflerde bulunmayın:) Koleksiyon amaçl... Mesaja git »
SATILDI SİLİNEBİLİR konusunu başlattı (3 yıl önce)
Satıldı... Mesaja git »
Playstation 4 Oyunları ANKARA Takas Satış ve Takas Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Star Wars Battlefront sıfır ayarında 130 Lira. Daha uygun yok. Varsa emsal gönderebilirsiniz. Yarın kızılay'dan elden teslim verebilirim... Mesaja git »
Playstation 4 Oyunları ANKARA Takas Satış ve Takas Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
TAKASLIK ; Call Of Duty Advance Warfare sadece GTA 5 istiyorum üzerine parasını nakit elden veririm. Ankara içi Kızılay, Ulus, Aydınlıkevler uyg... Mesaja git »
STREET FIGHTER V ARCADE EDITION "16 OCAK 2018" (PLAYSTATION ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
eheh o mesajı attıktan 1 saat sonra aldım konsolu. Zaten oyunla işim olmaz sadece SF5 için aldım. Bir beta kod bulsa mve şu stick denesem süper ola... Mesaja git »
Takaslandı.... Mesaja git »
SATILDI SİLİNEBİLİR konusunu başlattı (3 yıl önce)
SATILDI SİLİNEBİLİR... Mesaja git »
STREET FIGHTER V ARCADE EDITION "16 OCAK 2018" (PLAYSTATION ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam suan sizden aldigim gazla ps4 almaya geldim bimeksteyim... Mesaja git »
hocam çok teşekkür ederim. oyunun çıkmasına 2 ay kaldı zaten o zaman göreceğiz bakalım ne olacak ama USF de çalışması da çok güzel muhtemelen guilty... Mesaja git »
Arkadaşlar burda açıklandıysa denk gelemedim kusura bakmayın ama benim için çok önemli bir mevzu var. PS4'ü sadece SFV için alacağım bu sebepten öt... Mesaja git »
Arkadaşları

añgelus

valensole

sol7dier

Hyperkin

ecelnico

Tunakem79

cemdum

colibaly

enmert
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI SİLİNEBİLİR
Alıcı: cengizermis
Tarih: 7 Mart 2013; 20:29:25
Yorum
Teşekkürler iyi alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Sega Saturn Mortal Kombat 3 Ultimate
Alıcı: cengizermis
Tarih: 7 Mart 2013; 20:29:05
Yorum
Teşekkürler iyi bir alışveriş oldu.
Genel Puan

Ürün: SATILDI SİLİNEBİLİR
Alıcı: drskull
Tarih: 8 Mart 2012; 2:30:35
Yorum
güvenilir satıcı
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Audi
Oyun Platformu
Nintendo 3DS, Wii

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.098