Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akkolmurat
Gerçek Ad. ..
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, resimleri paintteki gibi kesip birleştiren bir uygulama var mı? Çok aradım ama hep kolaj uygulamaları çıktı karşıma. Ben boş bir a... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, OG Youtube ve OG instagram adlı iki uygulamayı öneriyorum ben de. OG Youtube ile ister arka planda videonuzu oynatın, ister isted... Mesaja git »
Arkadaşlar bir şarkı var bulamıyorum konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar bir şarkı var ama elimdeki veri çok az. Şarkı sürekli power Türk tvde çıkıyor. Klibinde kapalı bir ortamda masalar var. Erkek söylüyor. Zak... Mesaja git »
Arkadaşlar bir şarkı var ama elimdeki veri çok az. Şarkı sürekli power Türk tvde çıkıyor. Klibinde kapalı bir ortamda masalar var. Erkek söylüyor. Zak... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkür ederim...... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar normal ajanda defteri gibi ajanda programı arıyorum. İçine not alabileceğim fotoğraf ekleyebileceğim takvime entegre edebileceğim bir uygul... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar parmak izi okuyucusuna görev atayabileceğimiz uygulama var mı? Mesela tek dokunuşla geri gitsin veya çift dokununca uygulamadan çıksın gi... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yok hocam nano çok ince cam.... Mesaja git »
Ya arkadaşlar bir sorunum var. Tam olarak sorun mu bilmiyorum. 6.0.1 sürümündeyim. Telefonu alalı 1 ay kadar oluyor. Aldığım gün nano kırılmaz cam tak... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Senkronizasyon, eşitleme veya cloud hesaplar olması lazım. Sizde hangisi varsa oraya gidin hesaplar bölümü ve oturum açtığınız google/gmail hesabınız... Mesaja git »
Arkadaşları

bi dal versene
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078