Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaankalay
Gerçek Adkaan kalay
Doğum Tarihi28 Temmuz 1983
KonumZonguldak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2003
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhabalar 16.05.2016 da aldığım vitaraya dün İstanbul koşuyolunda 15000 km bakımı yaptırdım. 355 tl tuttu. standart sıvı ve filtre değişimi yapıld... Mesaja git »
Merhabalar; Araç içindeki buharı engellemenin bir yolunu okumuştum biryerlerde. Bu forumda bile olabilir. Kedi kumunu (tüm büyük marketlerde satıl... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar Merhaba Bende S7 kullacısıyım. Daha önceleri pil tüketimimi paylaşmıştım. 4.5G sürekli açık. GPS kapalı. 3 adet e-mail senkronizas... Mesaja git »
http://www.haberturk.com/ekonomi/otomobil/haber/1290944-japon-otomobil-devlerinde-yakit-hilesi diye bir haber okumuştum belki de Suzuki de hile y... Mesaja git »
4.5G gün içinde hep açık yazmayı unutmuşum. az önce değiştirdim mesajımı... Mesaja git »
Arkadaşlar S7 son 35 mb lik güncelleme dahil yapıldı. 4.5G gün içinde hep açık Always on kapalı Orta düzeyde whatsapp ve mail trafiği ile pil kullanı... Mesaja git »
Bende koşuyolu bayisi çok ilgisiz olduğundan dolayı taa Maslak ASAL otomative gittim. Derya hanım var Mehmet usta var. Hatta usta numarasını verdi. Ar... Mesaja git »
Kaldırıp denedim. Wipe ladım ama yine aynı. Parmağımın aynı yerini 3 kere basınca açılıyor. Neyse umarım 7.0 yyınlanınca düzelir... Mesaja git »
Arkadaşlar; S7 için G930FXXU1BPJE güncellemesini yükledikten sonra parmak izi okuyucu can sıkmaya başladı. Önceden bi okutmada açardı şimdi ise 3-4... Mesaja git »
Arkadaşlar 120 bg için kışlık lastik baktınız mı aldınız mı? continental mi alsak acaba bu hafta almayı planlıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

oguncburdur
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094