Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
köaaRC
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yahu bu sorulu cevabınızla neyi sorguluyorsunuz, neden soruyorsunuz belli değil.Hiçbir katkısı yok, anlamsız, hitap tarzınız, cevaplama şekliniz bir... Mesaja git »
Ben de aynı sorunu yaşamıştım enerjiyi cihazdan vererek kullanıyorum, gps modulü işlevi devam ediyor, içiniz rahat olsun ;-)... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Heyner marka kullanıyorum, 2015 Corollamda, top tether bağlantı kemeri de var.Top tether için Corolla uyumlu, isofix için de tereddütünüz olmasın, ş... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fluence Corolla karşılaştırmanıza katılmıyorum, Corolla, Fluence den daha konforlu bir sürüş sergiler herzaman.Benim 72bindeki Corollam, 40bindeki Flu... Mesaja git »
Bende de va3dı aynı sorun, sonraki günlerde hiç kayıt yapmamaya, devamlı hata vermeye başladı.. Kart hatası veriyordu kartı kontrol ettim, formatlad... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bilemiyorum teknik kısımları, haklı olabilirsiniz, yılda ortalama 40000 km yol yaparım, önceki Toyota larımda böyle birşey yaşamadığım için yadırgı... Mesaja git »
Yok bahsettiğinizi biliyorum o değil, frene hafif dokunduğumda da oluyor, sanki anlık boşluğa düşüyor gibi çok kısa bir "tık" sesiyle birlikte.aracı... Mesaja git »
Bende 2015 1.4 advance dizel var, aynı fren sesleri bende de var, kaliper değişimi yapıldı, ama arada yine yapıyor, trim sesleri benim de çok canım... Mesaja git »
Benim cihaz bugün elime ulaştı, 2.0 sürümü yüklüydü.henüz kurmadım ayarlarını yaptım.ilk izlenimim çok küçük malzeme kalitesi güzel. yarın kurarım sa... Mesaja git »
A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Gearbest 74$ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Evet belkide dünyada en çok tercih edilen kameramız en sonunda yeni modeli ile karşımızda !! Özellikle çok güçlü olan Novatek96660 chipseti ile geldi ... Mesaja git »
Arkadaşları

valentino_vip

GallagherLip
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
NOTEBOOK
Otomobil
HER YOLA...
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109