Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
köaaRC
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hangi program kullandınız ben de denedim bayağı ama olmamıştı.Kalitede değişiklik oldu mu acaba?Teşekkürler... Mesaja git »
Anladım haklısınız, doğru dürüst yazılım desteği, teknik detay vs paylaşılmadığı için Vestel tarafından nedenini bulmak güç. Siz sorduktan sonra başka... Mesaja git »
Toyota CHR HYBRİD aracım hakkında kullanıcı yorumum ! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Emeğinize sağlık çok güzel ve açıklayıcı bir yazı olmuş ??... Mesaja git »
Toyota CHR HYBRİD aracım hakkında kullanıcı yorumum ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
KENDi HALiNDE TOYOTA CHR HYBRİD KULLANICISINDAN ARABASI HAKKINDA YORUMLAR Uzun ama okuması keyifli bu arabayı yeni gelişen Hybrid teknolojisini tanım... Mesaja git »
Fotoğrafların daha az alan kaplamasını mı istiyorsunuz... Mesaja git »
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sevindim beğendiğinize, ben teşekkür ederim ??... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Kesinlikle aynı şekilde kullanıyorum, 2015 model 95000 km koku oluşmadı 👍 Edit kişi ekleme... Mesaja git »
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ana sayfaya dönmek için benim gibi tuşa basmak istemiyorsanız "multiaction home buton" uygulamasını kullanabilirsiniz, ben memnunum tavsiye ederim.... Mesaja git »
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Beklentiye bağlı olarak değişir ancak şuan gündelik ihtiyaçları (internet,müzik,e-posta,launcher kullanımı,youtube vs)karşılıyor , kasma ,donma yaşama... Mesaja git »
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
1.18.0 güncellemesi geldi Android 7.1.2 oldu, yaklaşık 191 MB bilginize dostlar..... Mesaja git »
Arkadaşları

valentino_vip

GallagherLip
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
NOTEBOOK
Otomobil
HER YOLA...
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.168