Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gulnare
Gerçek Ad 
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
9.0 ile band 7 ve band 20 desteği gitti. Güncelleme bekliyoruz.... Mesaja git »
Ben çok anlamıyorum ama hitachi 18 volt ve torku yüksek. Ben Bataryası çok büyük olmayan 12 v ben 250 geçmecek birşey arıyorum ama daha bulamadım.... Mesaja git »
60dolar kargo çıkıyor... Mesaja git »
Ucuza Kargo Yöntemi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Daha önceden farklı yerlerden kullandığım kargo anlaşma olayını dün farklı bir site denk geldi forumda satış yapan kargo ile çok arkadaş var bu site y... Mesaja git »
Sinyal sorunu yaşamadığımız için zaten farketmezsiniz. Konuma bağlı olarak 4g de iken hattın telefon veya mesaj geldiğinde 3g veya 2g düşmesi sorun o... Mesaja git »
Hangi hattı kullanıyorsunuz. Volte devredışı açılmıyor. Şebeke sorunu nasıl oluştu? 9.0 geçtiyseniz artık gcam yükleyemezsiniz. Geri dönüş 8.0a yok. ... Mesaja git »
Sonradan verilecek ne onu anlamadım. Gördüğüm kadarı ile bu 9.0 Çince ve hindistan için yapılmış. Yoksa bnad 20 ve band 7 desteği niye çekilsin. Benim... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Güncelleme için biraz bekleyin. Geri 8.1e dönüş yok. Bootloop oluyor. Gcam yüklemeyenler 9.0 geçtikten sonra yükleyemiyor. Ve Band20, band 7 desteği 9... Mesaja git »
Türk.net VoWifi (Wifi Arama) Hizmetini Engelliyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Daha önce de farklı bir konu başlığı altında yazmıştım. Bir seneden fazladır evimde Türk.net kullanıyorum. Yaklaşık üç aydır iPhone telefonum ve Turkc... Mesaja git »
Türk.net VoWifi (Wifi Arama) Hizmetini Engelliyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu dediklerinizi hepsini bende yaptım. Cgnat da vowifi engelli. Superonline cgnat da vowifi sorunsuz kullanan varmış forumda. Tek sorun turknetin enge... Mesaja git »
Arkadaşları

SAMET/

kenakord08

NitroNos

yücel52

frosine

VyslUysl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Türknet referans olunur.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156