Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gulnare
Gerçek Ad 
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bende A101den aldım. Bi ara 8 saatı bile gördüm. Yüklediğiniz bir program sürekli çalışıyor olabilir.... Mesaja git »
Banada gelmedi... Mesaja git »
Cevap: Android (ÜCRETSİZ ) QR ve Barkod Okuyucu PRO başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu program neden kişilere erişim isterki?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Güncelleme tekrar verilecekmi? Manuel güncelleme nasıl yapılır. Açaba vowifi desteği de geldimi?... Mesaja git »
Benim kulak küçük te değil. Kamera ile sensör yerini değiştirmek lazım. Kulağa yakın olur. Kepçelik bile yok kulakta ama oluyor işte arada. Birde dikk... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Dün internet yoktu güncelleme çıkmıştı şimdi çıkmıyor. Hala güncel diyor. Tekrar gelir mi?... Mesaja git »
Bende bu sorunu yaşıyorum. Galiba bizim kulak yapımız farklı herkes yaşamıyor. :)... Mesaja git »
Yakınlık sensörünün geç çalışmasından ve yüz yapısından kaynaklı. Bendede arada oluyor... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Güncelleme yok. Android P gelse daha iyi değil miydi?... Mesaja git »
SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Günde 180 lt arıtılmış su kullanımında hangi filtre ne kadar dayanır? H asabını yapabilecek var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

SAMET/

kenakord08

NitroNos

yücel52

VyslUysl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Türknet referans olunur.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133