Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gulnare
Gerçek Ad 
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ne Olduda Boyle Oldu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Bende türknet de bir iki ufak sorun yaşadım ama çözüldü. Nasıl olsa taahhüt yok. Çözemezlerse ayrılırım. Birde kullanmadığım 1 günün parasını bile iad... Mesaja git »
TurkNet sonunda beni aradı ve... başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Vae yada yapada genelde hat değerleriniz çok değişmez. Turktelekom merkezlerindeki bir dolaptır sadece. Sizin saha dolabın dan gelen veriyinin santral... Mesaja git »
Dh yeter reklamlardan gına geldi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Mini sürüm kullanıyorum bu yüzden mini sürümde çıkmadı.... Mesaja git »
Turknet port karıştı. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Başkasının aktif kullandığı internet kullanıcı adı şifresi senin modeme girmen ile çalışır. Bunu bizzat test ettim. Mesela üst komşunun süperonline ku... Mesaja git »
Türknet te AKN yok, taahhüt yok. Çünkü internet yok!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Zamanında bir turk Telekom proje yönetiminde bir arkadaşı ziyarete gitmiştim. Bana ildeki fiber şebekeye anlatmıştı. Yeni kurulan Dslamlamların giden ... Mesaja git »
Özelleşti ama hala adam akıllı iş yapan yok adam araplardan alınıp sağlam işi yapan firmalara verilecek diye söyledi galiba. Adam eve interneti bağlay... Mesaja git »
Turknetin fiyat ve taahütsüz olması avantaj. hattın desteklediği hızın en fazlasını veren bu fiyata telefon içinde başka firma yok. Bugün bir saha gör... Mesaja git »
SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oda birşeymi bugün 2800 küsür değerleri gördüm. Ankaranın suyu nediyim.... Mesaja git »
ilk 3 ay 29.99 sonra 59,99... Mesaja git »
Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Üstat cevabınız için tşkler. Bugün ölçtüğümde 2000li değerleri geçti. Ve bu suyu 'Şebeke suları temiz' diyerek canlı yayında içenler vardı. Tonunda An... Mesaja git »
Arkadaşları

SAMET/

kenakord08

yücel52

VyslUysl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Türknet referans olunur.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125