Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gulnare
Gerçek Ad 
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Keşke taşıma yapsaydınız. Ben kodu 0 olmasına rağmen taşıma yaparak aldım.... Mesaja git »
4 km daha fazla uzaklıkta 12mbit internet almak :) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
http://www.thinkbroadband.com/images/news/7176-long-reach-vdsl2.jpg varsa bile benim zyxel 3312 b10b yada tplink 9970 desteklediğini sanmıyorum.... Mesaja git »
4 km daha fazla uzaklıkta 12mbit internet almak :) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bir kaç gündür fırtına vardı. Hız 1 mbit kadar düştüğü oldu. Modem tplink 854w. Adsl hat testi yapınca hız 12mbit sabitleniyor. Ara ara düştüğü oluyor... Mesaja git »
Canon Pixma MG5650 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Fikirleriniz için tşkler. Evet bulut nanesi var bunda ama nasıl çalışıyor bakmadım. Ama 2 ay int takılı kalmaz olmadı o. Galiba bagajda taşıyacağım. ... Mesaja git »
Canon Pixma MG5650 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Önümüz yaz ve 2 ay uzak kalıyorum. Kartuşları söküp kapalı kaba koymak. gibi bir şey düşünmüştüm ama şimdi nozüller yazıcı üstünde kalacak 2 ay ne yap... Mesaja git »
HI-LEVEL 43UHL900 KARGAŞASI (17MB120 anakart) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben sadece olumsuz yönleri yazayım. -konstrat ayarını ben tutturamadım. Beyazlar parlıyor karanlık ekranlar görünmüyor. -ben bilgisayara bağladı... Mesaja git »
TurkNet Taahhüt Olayı Hakkında Bilgi! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sadece 2 ay kullandığın.... Mesaja git »
2 ay sonra çıkarsan 2 aylık ücret ödersin. 34 gün max. oda 30 3 günde kapatma işlemleri.... Mesaja git »
Ön ödemeli çalışıyor. Abone olur olmaz ayın birinde 2 aylık çeker. sitesinde detayları var 35 güne kadar kullanıp iptal dilekçesi veriseniz paranız ia... Mesaja git »
Canon Pixma MG5650 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben bu ayarları 10 20 resim çıkararak buldum. Nozzulların daha geç tıkanması için hangi mürekkebi önerirsiniz. Diğer firmaların nozzul ömrünü uzatmak... Mesaja git »
Arkadaşları

SAMET/

kenakord08

yücel52
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141