Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
real_king
Gerçek AdMurat Başol
Doğum Tarihi13 Ekim 1984
MeslekHalkla İlişkiler
İlgi AlanlarıTeknoloji
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Servise yollamak için gerekenler nelerdir? Elden veya kargoyla gönderim ondan öncesi ve sonrası gerekli olan nelerdir? Yani nasıl oluyor bu işler? Bil... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Geçmiş olsun sanada.... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Atmaya çalışırım... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yetersiz depolama sorununu çözdüm sıkıntı yok o konuda.Eyvallah tavsiyen için.... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Şu an M5'in kendi orjinal şarj aletini kullanıyorum ama ekranıın yarısı gg malesef beyaz çizgiler var bazen kayboluyor gibi ama var hep. Servise gönd... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bende hiç samsung kullanmadım.Hep sony kullandım insan böyle sorun yaşayınca soğumuyor değil. Ben de dokunmatik sapıtmadı ama ekranın alt kısmında çiz... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sağol dostum. Can sıkıcı bir sorun.Ekranın alt kısmında bazen simgelerin titremesi bazen çizgilenme ve bazen ghosting şeklinde dalgalanmamı desem ... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
[b]Buldum sonunda.Zamanında bir arkadaş yazmıştı diyordum.İşte bende de ekranda dalgalanmalar oluyor bazen şu an.Sanırım bu durum yüksek amperli şarj... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Dün format attım ilk başlarda yoktu düzelmiş gibiydi sonra yine ekranda ghosting oluşmaya başladı malesef.Simgeler ağır ve siline siline geçiş oluyor.... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Sd kartı biçimlendirdim ve telefonda çıkar dedim sonra restart yaptım düzeldi o sorun. Eyvallah yine de eksik olma.... Mesaja git »
Arkadaşları

danGerfuLL

gokmay

SLOWDIVE

fiyu

redmaner

ByBlaCk4

m5sony5
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sony Vaio
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
TV
LG
Klima
ALTUS
Ses Sistemi
PHILIPS

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.114