Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
real_king
Gerçek AdMurat Başol
Doğum Tarihi13 Ekim 1984
MeslekHalkla İlişkiler
İlgi AlanlarıTeknoloji
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VDSL Modem Tavsiyesi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Sağolasın kardeşim eyvallah... Mesaja git »
VDSL Modem Tavsiyesi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
zyxel p-660w-tx modem var bende. Turknete geçiyorum da bu benim işimi görür mü internet hızlı olsun istiyorum VDSL destekliyormuş bulunduğum adres en... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Zyxel p-660w-tx modemim var VDSL destekler mi? İnternetten baktım da adsl 2+ destekliyormuş 24mbs ben Turknet den hangisini talep edebilirim?... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben TurkNet internete geçtim hattımın desteklediği max: 35mbit VDSL miş ama benim modem 4-5 yıl önce ttnet tarafından verilen Zyxell marka bi modem de... Mesaja git »
VDSL Modem Tavsiyesi? konusunu başlattı (13 gün önce)
Merhaba forumdaşlar, önümüzdeki hafta TurkNet internete geçeceğim hattımın desteklediği en yüksek hız olan 35mbit VDSL olacakmış.Ama benim kullanmış o... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aynen Sony için varsa yoksa Amiral! Xperia M5'in Z5'den pek farkı yok diye M5 almıştım nihayetinde ram bile aynı 3gb ve kamerası suya dayanıklı oluşu... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aynen malesef Sony bizi unuttu artık.Sony beni sükutu hayale uğrattı.Bir sonraki telefonum Sony olmayacak!... Mesaja git »
Telefonumu dün teslim aldım.Geçen ayın 8'inde Turkcell mağazasına ekranda beyaz çizgiler çıktığı için servis için bırakmıştım. Epey uzun sürdü ama ded... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Gelsin servisten mutlaka yazarım sonucu.Umarim başarılı olur. Telefonum gelene kadar GM 5 Plus kullanıyorum.Bu da gayet başarılı bir telefonmuş bu ara... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ekranda beyaz çizgiler çıkmıştı geçenlerde bugün servise verdim.... Mesaja git »
Arkadaşları

danGerfuLL

gokmay

SLOWDIVE

fiyu

redmaner

ByBlaCk4

m5sony5
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sony Vaio
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
TV
LG
Klima
ALTUS
Ses Sistemi
PHILIPS

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109