Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
real_king
Gerçek AdMurat Başol
Doğum Tarihi13 Ekim 1984
MeslekHalkla İlişkiler
İlgi AlanlarıTeknoloji
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kabin Memuruyum sorusu olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Cabin crew, slides armed and cross check. ... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
O haberi gördüm daha beter üzüldüm zaten bu konuya.Sen git L1 gibi giriş-orta segment telefona Nouget 7.0 koy, ama henüz çiçeği burnunda sayılabilecek... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Düşük bir ihtimal lakin bir sürpriz yapabilir Sony.... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Malesef henüz yeni bir güncelleme yok.... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
[b]Sorunu çözdüm bugün. Kulaklık taktığımda telefon hiç tepki vermeyip algılamıyordu. Bugün kürdanla kulaklık yuvasını temizledim içinden pamuk gibi... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben de genellikle 1A şarj aleti ile dolduruyorum biraz daha hızlı doluyor.Ama pili bozuyorsa hemen bırakırım.Emin misiniz?... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yanıtın için teşekkürler umarım düzelir.Donanımsal olsa kulaklık hiçbir şekilde çalışmazdı diye düşünüyorum.... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
[b]Bu akşam müzik dinlemek için kulaklığı taktığımda telefon hiç tepki vermedi ve kulaklığı tanımadı.Farklı kulaklık denedim yine olmadı.Tam moralim b... Mesaja git »
911 Operator Türkçe Çeviri Bitti Testte başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu oyunu oynamak istiyorum ama türkçe yama olmadan çok karışık geliyor.SS ler heyecan verici.Lütfen elini çabuk tut sabırsızlanıyoruz dostum emeğine s... Mesaja git »
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İninal Mobil uygulamasına nihayet güncelleme geldi ve bazı kullanıcılarda yaşanan bakiye özetinin gözükmemesi hatası çözülmüş.Sorun yaşayanlar bir kon... Mesaja git »
Arkadaşları

danGerfuLL

gokmay

SLOWDIVE

fiyu

redmaner

ByBlaCk4

m5sony5
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sony Vaio
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
TV
LG
Klima
ALTUS
Ses Sistemi
PHILIPS

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.164