Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustafa_ogr
Gerçek Admustafa ışık
Doğum Tarihi19 Mart 1982
MeslekBilgisayar Öğretmeni
İlgi AlanlarıDin, Bilgisayar, satranç.
KonumNiğde
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Ekran Kartı Taktım Görüntü Gelmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Anladığım kadarıyla hiç görüntü gelmiyor? Eğer aynı slota başka bir ekran kartı takılınca çalışıyor, sadece bunda çalışmıyorsa, önce bios güncellemesi... Mesaja git »
*KİA SPORTAGE,SOUL VE SORENTO KULÜBÜ* başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sanırım 2005-2006 Sorento hakkında net bilgi alamayacağım...... Mesaja git »
*KİA SPORTAGE,SOUL VE SORENTO KULÜBÜ* başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Eyvallah Ben ne kadar yaktığını ve yakıt kesme arızasının her sorentoda mutlaka yapıp yapmadığını öğrenmek istiyorum. Yani 2005 model bir sorento al... Mesaja git »
Sorento ile ilgili bir soru soracaktım ama anlaşılan burada yeller esiyor?? 2017 de tek mesaj var. O da Ocak ayında.. 2005 2500 motor sorentoların gün... Mesaja git »
Bir müslüman olarak ateistlerin cehenneme gitmesini istemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Buyurun bu ispatı bize izah edin de biz de aydınlanalım Mantık çerçevesi dahilinde olsun ama ;) Bu sabah yine bir BBC belgeseli izl... Mesaja git »
Bir müslüman olarak ateistlerin cehenneme gitmesini istemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bunlar rivayet edilen bazı hadisler. Peki bunların hangi durumda neye binaen söylendiğini inceledin mi? Cevabı beklemiyorum Bektaşiye sorm... Mesaja git »
Önceki mesajımı tekrar yapıştırıyorum buraya. """ İspat konusuna gelince açıkçası nutkum tutuldu Nasıl ispatlarım diye. Böylesi bir şeyi n... Mesaja git »
Allah'ın varlığını, herşeye hükmettiğini, peygamberlerini, meleklerini, kitaplarını, ahireti, kaderi, külli, cüzi iradeyi kabul ettiniz, miraç mesel... Mesaja git »
Noel baba yoktur demedim ki zaten. İnandığım dinde noel baba diye bir saçmalık yoktur dedim.... Mesaja git »
Bazen konuşurken kütüphaneleri iki kelimede dilimizde yıkıp geçiyoruz Tek bir odada bilye olup olmaması, herhangi bir şeyin, sınırlı bir me... Mesaja git »
Arkadaşları

Red Kit

simplycity

malatyaspor44

abdullahors84

farukaan

El-Cezeri

bidesen

bocekgrafik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
:::Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahibsiz olamaz. Bir harf kâtibsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu memleket hâkimsiz olur?
Hakkında
635492AF77264133A09C20AC7FF9C64C.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.123