Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Galathian
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 35 dk. önce
Son giriş tarihi: 35 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FRANSIZ TV'SİNDE PROFESÖR: ERDOĞAN ÖLDÜRÜLMELİ başlıklı konuya yorum yazdı (35 dk. önce)
Siz herhangi bir yorum katmamışsınız ki. Sadece "youtube"dan alıntılamışsınız. Ben videoya konulan başlık için yazdım bunu. Sizin değiştirme imkan... Mesaja git »
FRANSIZ TV'SİNDE PROFESÖR: ERDOĞAN ÖLDÜRÜLMELİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Bilinçli bir şekilde söylenenleri yanlış tercüme ederek, kel kör bir propaganda yapılmaya çalışılmış, becerilememiş. Adam özetle: "Erdoğan Hayır... Mesaja git »
Günaydın , İlana gelin :)) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Favori bölümüm "TEKNOLOJİSİ BAŞINIZI DÖNDÜRECEK KARİZMASI SİZİ KONSOLOS HAVASINA BÜRÜYECEK" kısmı. Aracı alan "konsolos" gözümün önüne geldi bir anda.... Mesaja git »
Qashqai'ye rakip Opel Grandland X ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
3008 ön tasarımı hariç dış tasarım olarak çok başarılı. Tasarım ve estetik beğenisi elbette görecelidir ama 3008'in ön tasarımı bana fazla göz yorucu ... Mesaja git »
Favori aracınızın mekanik kombinasyonunu ve kasa tipini paylaşın. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
- Coupe ama 4 koltuklu.(arka koltuklara da yetişkin oturabilecek) - Komik olmayan, yeterli bir bagaj hacmi.(en az 400 lt) - Atmosferik V12 güçlü, line... Mesaja git »
%49 un Hakkını Koruyacak Lider Aranıyor.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Katılıyorum. Sadece AKP çevreleri değil, düzeni bozulacak birçok iç ve dış, siyasi ve ekonomik güç ve toplum mühendisleri buna taşın büyüğünü koymak i... Mesaja git »
%49 un Hakkını Koruyacak Lider Aranıyor.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Abdüllatif Şener. Yaşı müsait. Dürüst bir insan. Gayet bilgili ve kültürlü. Toplumun değerlerine uygun. Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine uygun... Mesaja git »
Kaza Yaptım, Hangi Sedan? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Öncelikle büyük geçmiş olsun. Sedan diye belirtmişsiniz gerçi ama manuel, 1,6 dizel 115 bg E-Hdi Classic Edition Peugeot 308 düşünebilirsiniz bence. B... Mesaja git »
Tesla'nın hızlı yükselişi endişe uyandırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Teşekkür ederim. ... Mesaja git »
Tesla'nın hızlı yükselişi endişe uyandırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Marka fanatikliği midir, teknolojiye karşı ağzı açık hayranlık mıdır, yenilikçiyim ben abicim şovu mudur bilemedim fakat bazıları yazdıklarımı anlamam... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.156