Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Galathian
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Seçim Sonucu Kürtlere Bağlı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam, bir düzeltmede bulunmak isterim. Adolf Hitler Avusturya kökenliydi.... Mesaja git »
AKP'nin emir kulu sözcüsüne diyorum ki; kes! Madem milletin seçtiği, milletin iradesi önemli, o halde Melih, Kadir ve diğerlerini niye sopa zoruyla is... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
FB'yi hükmen mağlup eder ve elerlerse büyük rezillik olur. Olayda gerçekten Güneş'in kafası yarıldı mı yoksa tiyatro mu falan apayrı bir tartışma. Vel... Mesaja git »
Galatasaray: 2 - Recep Tayyip Erdoğan: 0 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
42 senelik Galatasaraylıyım. Elbette ki Galatasaray şampiyon olsun istiyorum. Ama ola ki biz olamadık diyelim, ezeli rakiplerimiz Fenerbahçe veya Beşi... Mesaja git »
Dizel motorlu 2018 Honda Civic sedanın Türkiye fiyatı belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
PSA grubunun o segmentteki yeni dizel ünitesi 1,5 lt 130 hp. Henüz ülkemizdeki modellere gelmedi. Sanırım yeni 508 ile birlikte gelecek.... Mesaja git »
2018 SUBARU FORESTER başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Estetik olarak dış tasarım konservatif ve ortalama. İç tasarım harika. Yalnız gözden kaçan bir durum var. Tasarım sadece estetikle ilgili bir durum de... Mesaja git »
şu linnes sabriden iyi diyen futbol izlemesin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben Sabri'yi severim. Harbi Galatasaraylıdır. Canını dişine takar. Sahada verebileceğinin en iyisini vermeye çalışır her zaman. Kaç kere yedek kal... Mesaja git »
Mitsubishi Eclipse Cross Geyik Testi (Moose Test) Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onu kaçırmışım. Tam emin olmamakla birlikte Grandland X de 3008 ve 5008'in üzerine inşa edildiği modüler PSA platformu emp2 üzerine inşa edilmiş. O pl... Mesaja git »
Mitsubishi Eclipse Cross Geyik Testi (Moose Test) Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Testte çok başarılı gözüküyor. Sanırım 3008 ve 5008 de bu sonuçları yakalamıştı. Başka da suv bilmiyorum bu sonuçları yakalayan. Fakat Mitsubishi'nin ... Mesaja git »
120 ile bariyere çarpmak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yakın bir durumu bizzat yaşadım. Sene 2005. O yıllarda İstanbul'da yaşıyorum. Kuruçeşme'den Pendik'e taşınmıştım iş sebebiyle ama bütün arkadaşlarım ... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086