Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KutupBedevisi
Gerçek AdÜmit
Doğum Tarihi17 Temmuz 1982
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam kargo satışı devam ediyorsa pm kontrol lütfen.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Abercrombie zaten listede mevcut ve genç arkadaşların gözü kapalı alabileceği bir parfüm. Eğer yaşınız 30+ ise yine Fierce' a yakın ama daha ağır otur... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Eser'in DH ve DHI'sini diğer açık parfüm markaları ile kıyaslarsanız, piyasada bulabileceğiniz en benzer ürünler. DHI'yi orijinal olarak ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Eser'in prive Aventus'u fiyatına göre piyasada bulabileceğiniz en iyi replica. Delux'un, prive'ye göre tek avantajı daha farkedilir olması ama ben de... Mesaja git »
İş yoğunluğundan birkaç gündür konuyu okuyamıyordum. Tarih sırası ile okuyorum... DH Parfüm gelecek yazdığını görünce çok sevinmiştim. Hızlı hızlı oku... Mesaja git »
Hocam haklısınız. Numuneleri karıştırınca, Italian Cypress ve Moss Brechess kaldırılan ürünler. Grey Vetiver'i ben karıştırdım sanırım.... Mesaja git »
Ne zaman listeden kaldırıldı tam hatırlamıyorum ama Grey Vetiver eskiden listede olan bir parfümdü. Yazık olanlar listesine girer, ama Straight to He... Mesaja git »
http://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Eau-Sauvage-Parfum-14811.html Bahsetmiş olduğum parfüm bu. Diğerleri ile sadece isim konusunda benz... Mesaja git »
Aynen ben de buna güvenerek, Eser'den bir parfüm talebinde bulunacağım. Eau Sauvage eau de parfum. Dior Homme çıktığı günden beri kokladığım en iyi ... Mesaja git »
Satılmayanlardan ise tahminim Prada Amber PH. Satılmadığından dolayı listeden çıkarılacak Kilian - STH var bir de aklımda. Kendisi benim Tutast... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bir yanda hiç susmadan konuşan dudaklar,
Bir yanda küsüp susmuş sessiz akıllar,
Dibe vurduysak ne olmuş elbet çıkarız,
Bir gün var bir gün yokuz kiralıkmış hayatlar.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078