Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
plur
Gerçek Adgokhan sel
Doğum Tarihi27 Mart ****
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Garip bir ram sorunu ???? konusunu başlattı (11 yıl önce)
Selam, Sistemim gigabyte x48 ds5 anakart Q9300 işlemci Ocz DDR2 KIT Reaper - HPC 2x1 gb 1066 mhz ram Zotac 8800 gt amp ekran kartı İşleti... Mesaja git »
: EK mi ZALMAN mı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
İşyerinde plastik enjeksiyon makinalarında çok sert plastik olarak acetal adlı bir madde kullanıyoruz. Eğer isim benzerliği değilse büyük bir ihtimal ... Mesaja git »
: bıktım bu sıcaklıktan ve kasmalardan.. başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Stacker stc -01 kullanıyorum ve bence su soğutma için güzel bir kasa ayrıca tagan black pearl kasalarda güzeldir. Bence hazır su soğutmalı kasa y... Mesaja git »
: Ä°Å�lemci neden bu kadar soÄ�ukk ??? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: mehmet328 plur kardeşim renkli yada uv duyarlı 1 sıvı ekle sistemine çok güzel olur Uv duyarlı sıvı sipariş edeceğ... Mesaja git »
: Ä°Å�lemci neden bu kadar soÄ�ukk ??? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Bende birkaç resim ekliyim http://img172.imageshack.us/img172/3205/resim001rq5.jpg http://img172.imageshack.us/img172/2973/resim005hr2.jpg ... Mesaja git »
Orjinalden alıntı: individual82 Hocam senin değerler iyi yine de.... Bide benim el yapımı su soğutma sistemimin değerlerine baksana: ?????????... Mesaja git »
yok yav bi şikayetim yok işlemci o/c li 3.00 ghz şuan ve tam yukta 38 derece gördü. Sadece ben bu kadar başarılı bir soğutma beklemiyordum. Ayrı... Mesaja git »
İşlemci neden bu kadar soğukk ??? konusunu başlattı (11 yıl önce)
Selam Şimdi konu başlığına bakıp ne diyo bu diyeceksiniz ama İki gündür sızdırmazlık testi yaptığım su soğutmamı bu akşam kurdum. Alphac... Mesaja git »
: Q9300 sıcaklığı ve RAM kullanım sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
arkadaşlar q9300 sıcaklık sorunu bendede vardı sistemim q9300 işlemci gigabyte x48 ds5 anakart o/c siz boşta52-55 derecelerde gezinen sıc... Mesaja git »
: Su soğutma rakorları hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: X-GeN Öncelikle "rakor" değil "rekor". Nette bahsettiğiniz rekorların fiyatlarının yüksek oluşunun elbetteki bir sebebi ... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094