Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dec_chaos
Gerçek AdEthem COŞKUN
Doğum Tarihi29 Haziran 1970
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 230
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
İşte büyüklük burada Herşey para değildir, Öyle baksa Real burada olmaz CSKA olmaz Barcelona olmazdı Konu parasal nema değil kedi ciğer i... Mesaja git »
Nokdu sizin adını telaffuz bile edemediğiniz euroligin finalini kılpayı kaybettik diye zorunuza mı gitti?... Mesaja git »
Futbol seyircisi fb taraftarı dostları futbol bölümüne alalım Diğer hazımsızları da kum havuzuna... Mesaja git »
Ben Fenerbahçe basketbol takınımın tüm Türkiye lig ve eurolig maçlarını izledim,, Senin gibi final maçı izleyip ahkam kesmedim... Mesaja git »
Maçları izlemiyorsun Bu çok net Blogdan da udoh ta kaliteli oyunculardı evet ama onlar varken de finalde kaybettik. guduriç melli vanameykır Ş... Mesaja git »
Kimmiş o kaliteli gidenler kalitesiz gelenler Nesi kalitesiz onu da yaz ama... Mesaja git »
Ağzına sağlık Tüm yıl datome vesely tüm takım krallar gibi oynadı. Hayatında euroleague maçı izlemeyi bırak basketbol izlemeyen adamlar geld... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Hayalinde bile göremeyeceğin bir kupa bizim müzede Şimdi git ötede oyna... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Şerefsiz vs. ayıp oluyor Basketbol seyircisi olmadığı belli bunu yazanların Bu sadece oyun Bu finale o şerefisz dedikleriniz getirdi bu takımı ... Mesaja git »
Ben olaya eğer sahte para olmasaydı ne olurdu ile sahte para verildiği durumdaki fark olarak bakıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

garuda

Hexadesimal1917

starcraft7

anisiz

magnum778

bayraxtar

Ohan

666azazel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
T.D.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234