Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dec_chaos
Gerçek AdEthem COŞKUN
Doğum Tarihi29 Haziran 1970
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 230
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Sevgilim galiba beni sömürüyor (final editi ve mutlu son) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Galiba..... Mesaja git »
Bırakın geçmişi geleceğe bakın.. Aslolan bugün ve bundan sonrası..... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 8 ★ ANA KONU ★ XIAOMI TÜRKİYE'DE! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
3250 TL... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 8 ★ ANA KONU ★ XIAOMI TÜRKİYE'DE! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Garanti yok sanırım zira çince bile olsa fatura yok... Mesaja git »
Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL ( BİM İçerir ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
elektrikli bisiklet budur..... Mesaja git »
128 GB Mi8 İzmir'de buldum aldım bugün.. Çağlar GSM KONAK..... Mesaja git »
Bilmiyorum açıkcası Sormak üzere aradım çocuk açtı telefonu sıfır mı istiyorsun deyince bütün keyfim kaçtı... Mesaja git »
Aradım sanırım bir çocuktu telefona çıkan ve telefon yok ellerinde... Mesaja git »
Xiaomi'nin Türkiye macerası başladı! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kaynak nedir?... Mesaja git »
Hem izledim deyip hem bu yorumu yapmak Sulukas datome melli Melih Sinan bunlar üçlük ustaları sen bi daha izle.... Mesaja git »
Arkadaşları

garuda

Hexadesimal1917

starcraft7

anisiz

magnum778

bayraxtar

Ohan

666azazel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
T.D.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125