Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KLeKS
Gerçek AdBulut San
Doğum Tarihi23 Eylül ****
MeslekEmlak
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 872
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İphone 4 beyaz sıfır gibi uygun kelepir başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
valla sıfır 1.16i en dolusu 67.000 TL belki 2010 model fln 2009 temiz bi tane denk getirebilirsin. daha fazla yakar 1.5dci den fakat bmw ye binmiş olu... Mesaja git »
: mobee 399 tl 1.2 işlemci 2.3 gingerbread başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
ben aldım arkadaşlar bugün geliyor elime inceleme yapıp + ve - lerini söylerim... Mesaja git »
: Yüksek motor hacmine sahip arabalar başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Şahsen ben arkadaş gibi düşünüyorum. hani normal bi maddi durumum var mesela 5.25D ve 5.40D alma seçeneğim olsa 5.25D alırım. Ayrıca çevresini düşünün... Mesaja git »
: "Banlama" oyunu başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
COD5 i sevdiğim için... Mesaja git »
: Öyle Utanıyorum Ki... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Sadıcım uzun süreli ilişkide nası cinsel ilişki olmucak ya? ya gerdek gecesi içinde patlarsa nolcak önceden test etmicen mi? Hiç deneme sürüşü yapma... Mesaja git »
: Hdmi Çıkışlı Sistem Tavsiyesi-Acil başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Hocam eğer dvd-rw sonradan 2.el alma şansım varsa eğer.sizin söyledikleriniz altında böle bi sistem yaptım. işlemci amd athlon x2 250 Anakart 9... Mesaja git »
hocam fiyat olabilicek en uygun fiyat olucak. Misal sizlere 600TL derim ona göre sistem kurarsınız ama halbuki 500TL lik sistemde benim işimi görebili... Mesaja git »
hocam ram i 2gb a indirsek. hdd yide 120 yada 160 a indirsek fiyatta nasıl bir değişim olur?... Mesaja git »
Hdmi Çıkışlı Sistem Tavsiyesi-Acil konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşlar akşamüstü gidicem bilgisayarcıma bana üstünde hdmi çıkışı olan.hdd nin çok önemli olmadığı en az 2gb ram i olan ve bütün fm ve cm serilerin... Mesaja git »
Arkadaşları

sol7dier

sharkmmm

foreveratech
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125