Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ipropas
Gerçek Adibrahim topal
Doğum Tarihi24 Mayıs ****
MeslekMühendis
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Devredildi... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Askerde olan arkadaşımın 7. kategori 108. Blokta bir bileti var. Gişe fiyatına veriyor. İsteyen olursa yardımcı olurum. Saat 13:00 ten sonra klube dev... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Forumdaki arkadaştan aldığım bileti isim cikmasi dolayisiyla gidemiyorum. 6 kategori 403. blok 130TL Devredildi.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben de baktım şimdi passo ya ama bulamadım 2 adet yanyana bilet. 6-7-8 kategoriden varsa yanyana 2 tane arıyorum.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kapalı üstten yan yana iki bilet arıyorum. Gitmeyip de devreden olursa ben alabilirim.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Fiyatı düşürdüm, 130TL' ye devredebilirim isteyene.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kale arkası 3 adet bilet arıyorum. 2 si yan yana olmak şartıyla aynı yerden 3 bilet olacak.... Mesaja git »
VPN FIRSATLARI başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hulu üyeliğim var. Streaming için hangi vpni tavsiye edersiniz? Hem apple tv de kullanacağım hem android telefonda.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
1 ya da 2. kategoriden uygun fiyata bilet varsa alabilirim.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arkadaşımın 1 adet kuzey alt bileti var 108. Bloktan. Gişe fiyatına devrediyor. Kendisi askerde maca gidemiyor. Edit: kale arkası devredildi. Ayriy... Mesaja git »
Arkadaşları

ahmetacik

Peja

gt1903

lord_kharon

RoadMonster

KorayT

cosukabi35

johnreeseback

master21

f.oksuz

cemon10
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094