Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ipropas
Gerçek Adibrahim topal
Doğum Tarihi24 Mayıs ****
MeslekMühendis
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ustteki Bilet satıldı. Şu an arkadaşım iki yan yana biletlerini satıyorlar. Kuzey alt. Maç için yola çıktılar ama trafikte kaldıkları için maça yet... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
1 adet fazla dan kuzey alt bileti var. Gişe fiyatina devredilecek.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Black Friday fiyatları belli oldu mu?... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Porto maçına kale arkasından 1 adet gişe fiyatından bilet arıyorum.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Monaco maçı için gişe fiyatından 2 adet bilet arıyorum. 7. veya 8. kategori fark etmez.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uygun fiyata bir adet yeni açık alt (kuzey alt) arıyorum. Edit: bilet alindi... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1 adet yeni açık alt arıyorum.... Mesaja git »
Kale arkası 2 adet bilet arıyorum gişe fiyatı altina. Maça gidemeyecek olup da uygun fiyata vermek isteyen olursa talibilim. Stat boş kalmasın.... Mesaja git »
Daha önce bu siteden hiç alış veriş yapmadim. AliExpress sitesi üzerinden 250 den fazla ürün aldım. En fazla 30 gün sürüyordu gelmesi. 90 gün çok fazl... Mesaja git »
Takipsiz kargoyla alsam sıkıntı olur mu? Diğerlerine göre daha mı yavaş?... Mesaja git »
Arkadaşları

ahmetacik

Peja

gt1903

lord_kharon

RoadMonster

KorayT

cosukabi35

johnreeseback

master21

f.oksuz

cemon10
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109