Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ipropas
Gerçek Adibrahim topal
Doğum Tarihi24 Mayıs ****
MeslekÖğrenci
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Lyon taraftarı misafir tribüne alınmayacak. 2100 kişilik yeri Beşiktaş taraftarı alabilecek. 2-3 saat içinde satışa konulacak. Bilet arayanlara duyuru... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadaşlar şu an için fiyat erken. Maç gününe kadar gişe fiyatına bilet bulursunuz. Şu an meydan karborsacıların.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kale arkası 2 bilete ihtiyacım var. Devretmek isteyen olursa talibim.... Mesaja git »
Çindenki benden imei numarası istedi. Değiştireceğini söyledi.O zaman yapıp gönderebilir. Ben de imei tam atılıp atılamayacağını bilmiyorum da o yüz... Mesaja git »
Buradaki kişiyle konuştum. http://s.aliexpress.com/uyYNVnIb... Mesaja git »
Çinden ben de sipariş vermek istiyorum. Satıcıyla konuştum. Bana tr den imei istedi. Telefona atıp öyle göndereceğiz dedi. İmei atılabiliyor mu bu cih... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kuzey alttan (yeni açık alt) bir bilet lazım. Blok fark etmez... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güvenilir arkadaş. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Teşekkürler...... Mesaja git »
7. veya 8. kategoriden blok fark etmeksizin gişe fiyatından 2 bilet lazım.... Mesaja git »
Şu an için fiyat olarak en uygun ne kadara geliyor?... Mesaja git »
Arkadaşları

gt1903

RoadMonster

KorayT

cosukabi35

fatihyasar95

master21
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.061