Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ipropas
Gerçek Adibrahim topal
Doğum Tarihi24 Mayıs ****
MeslekMühendis
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bugün iş yoğunluğundan dolayı o tarafa gidemedim. Yarın oraya gidip bilgileri alıp burada paylaşacağım. Ben sadece ayak üstü sorduğumda benden sadece ... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bugün geçiş işlemini yaptıracağım. Nasıl olduğunun açıklamasını yaparım.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bugün yarın geçiş işlemini yaptıracağım. 1 hafta oldu ilanları koyalı. Nasıl yapıldığını burada anlatırım.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bunu bugün Sakarya Vodafone bayisinden çektim. Sadece ayni soyaddan 7-25 yaş aralığındakinin TC kimliği ile bu tarifeye geçebiliyor.... Mesaja git »
DİGİTURK YENİ PAKET SİSTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Öyle yapmıyorlar. Spor paketini 3 ay ücretsiz. Diğer 9 ay 99 TL üzerinden tanımlıyor. Paketle oynama yapamıyorlar.... Mesaja git »
DİGİTURK YENİ PAKET SİSTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
8 yıllık Digiturk uyesiyim. Dün iptal işlemini başlattım. Bugün geri dönüş yaptılar. Yeni teklifleri spor paketi ; ilk 3 ay bedava, 9 ay 99 TL dedi. ... Mesaja git »
Yok Abi Olmuyo !! PSN KART SORUNU GİTTİKÇE BÜYÜYO... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben de Cepteteb enpara ve Finansbank kredi kartı var. 3' ünü de birebir aynı bilgileri girdim. Cepteteb hariç diğer ikisini tek sefer de kabul etti.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
2 tane ust üste aldım. Bence şu anlık dip fiyat sürelikli kontrol etmeme gerek kalmadı.... Mesaja git »
Dikkat : İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar ve detaylı bilgi sahibi olmayanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra en üstte bulunan Sıcak... Mesaja git »
DİGİTURK YENİ PAKET SİSTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ağustos da benim taahhüt bitiyor. Bu fiyatlardan olur da indirim gelmezse iptal ederim. Şuan için sadece takipteyim.... Mesaja git »
Arkadaşları

gt1903

lord_kharon

RoadMonster

KorayT

cosukabi35

johnreeseback

master21

f.oksuz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.102