Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tiryaki1
Gerçek Adyasar
Doğum Tarihi30 Ocak 1973
Meslekgıda
İlgi Alanlarıxbox360 pc ps3
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 174
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmar Barışı Yardımlaşma 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hayırlı forumlar 6 katlı binanın 1 katı kacak 1 katıda ticarethane ticarethanenin kısmi iskanı var 4 katlı dairenin kat ittifaklı kacak bolum icin bag... Mesaja git »
Hayirli forumlar 25mbit uydunet kulanım sadece rainbow six siege başka oyun oynamıyor 70/100 arasi ping maç bulmak için dakikalarca bekliyorum bi ayar... Mesaja git »
İmar Barışı Yardımlaşma 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hayırlı forumlar bugun imar barısı basvurusunda bulundum işlemi yapan memur bizim evi sokakta degilde cadde olarak girmis rayic bedelli yuksek cıktı f... Mesaja git »
#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
esimde c7pro bende c5 pro aldım guzel zarif telefon son gunceleme sonrası yarı ingilizce oldu delta servisini aradım 1 aya kadar yama cıkacak dediler ... Mesaja git »
Pubg ve 16 oyunum--Satılık Hesap-- başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hesap duruyormu... Mesaja git »
Pubg takaslik bf1 konusunu başlattı (3 ay önce)
Pc versiyon pubg takasiz batteries 1 hesapSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Selamaleykum hayırlı forumlar yurt dışına çıkacak bir akrabam Türk psn neden aldiğini oyunları ve dlc leri sorunsuz bir şekilde kullanabilir mi yardım... Mesaja git »
Selamaleykum hayırlı forumlar yurt dışına çıkacak bir akrabam Türk psn neden aldiğini oyunları ve dlc leri sorunsuz bir şekilde kullanabilir mi suan k... Mesaja git »
bugun alinik Xbox one s kolsuz konusunu başlattı (10 ay önce)
istanbul ici alinik kolsuz xbox one s... Mesaja git »
Ps4 hdd yardim konusunu başlattı (12 ay önce)
Selamaleykum ps4 500gb 1116a modelini kulaniyorum yukseltmek icin hangi model almami tavsiye edersiniz 1tb 500gb cikartip 1tb takicam bide harici 1tb ... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Nopasstr

Kratosgreatdestroyer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172