Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Uluscuturkey
Gerçek Adomer oguz
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nazar bence... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şunu şuraya bırakayım üstüne alınmak isteyen olur,... Mesaja git »
Aksam bekliyoruz servera... Mesaja git »
Best medic ever Bizle oynadığın için teşekkürler koca yürekli adam... Mesaja git »
1.30 saat sonra goruselim... Mesaja git »
Banlısın ve banlı kalacaksın end of story. 1)Bu kararı ben almadım, yönetim aldı. 2) senin ilk 2 hesabını ben banlamadım 3) yeni hesabin banli de... Mesaja git »
Koçum benim bak, sen bu serverdan banlandın, neyini anlamiyorsun. Oynayamazsın. Bu kadar net.... Mesaja git »
Diline hakim ol dostum.... Mesaja git »
Arkadaşları

JABS_20

MühendisMurat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125