Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DragonTR
Gerçek AdGökhan TT
Doğum Tarihi25 Nisan 1992
MeslekBoş Gezenin Boş Kalfası
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 73
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar Yakında Asus Zenfone 4 Pro Türkiye ye gelir . Garantisi var fiyatı ucuz hiç boş yere bunlara bakmayın 2 ay sabredin bunlar fiyatı mecbur dü... Mesaja git »
Denediğim yöntemler: En güncel Driver Bulup indirip yükledim sorun düzelmedi. En güncel BETA Driveri bile bulup indirdim yine sorun düzelmedi. Daha e... Mesaja git »
Arkadaşlar n11.com sağolsun ilgilendi. Bu gerçekten büyük bir sorun dedi çözüm olarak da yapcak birşey yok dedi. N11.com sitesinin çözüm anlayişi gerç... Mesaja git »
Güzel Taktik :) Satici Daha ilk saniyeden para kazanıyor. Aslında Tüm Ürünler Kargo Ücreti Alici Ödemeli Yapılıp , Kargo Ücreti Ayrıca Sayfada Satı... Mesaja git »
N11 Firmasindan Yetkili Arkadaşlar Aradı . Şu Sorunumu Belirtim Bence bu da düzeltilebilecek bir sorun . Kargo Ücretini Neden Peşin veriyoruz ? Satıc... Mesaja git »
Evet Ne yazik ki çok var . Ben Bunu Forumda Satıcı adı ile de belirtim ki yarın aynı davranışı farklı satıcılar başka alicilara yapmasınlar . Evet... Mesaja git »
Sunix Sony Xperia Z1 Şeffaf Silikon Kılıf Sunix Sony Xperia Z1 Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu LG X Screen Kırılmaz Cam + Silikon Kılıf + Kalem 1.5 Metre ... Mesaja git »
N11 125/20 ÜCRETSİZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Talibim varsa elinizde... Mesaja git »
Satılık Sodexo Kart konusunu başlattı (2 yıl önce)
SATILMIŞTIR.... Mesaja git »
ip kamera port ayarı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sorunu Çözemediyseniz Ö.M Attın Birlikte Yapmaya Çalışalım. Daha Önce Bu Konuda Teknik Destek vermiştim.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

+18

EserKozmetik

aydin96
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATIŞ BİRSÜRE DURDURULMUŞTUR
Alıcı: ozgboy
Tarih: 7 Ocak 2011; 0:27:55
Yorum
Problemsiz bir alışveriş oldu. Teşekkürler.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.281