Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unicorns
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 95
Son mesaj tarihi: 9 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1500cc benzinli bide gazlı bi araban var bu araca supercharger taktırmak istiyorsun gusel söylüyorsunda bu iş yaş bi iş supercharger ve turbocharger t... Mesaja git »
: FİYAT İNDİ!!! U900 SOUL SIFIRDAN FARKSIZ başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
@extreme nickli arkaşa satılmıştır iyi günlerde kullanmasını dilerim... Mesaja git »
FİYAT İNDİ!!! U900 SOUL SIFIRDAN FARKSIZ konusunu başlattı (9 yıl önce)
selam arkadaşlar bayadır kullanmadığım telefonumu satıyorum...telefonda hiçbir sorun yok 1 sene garantisi daha var temiz bir telefon dediğim gibi hiçb... Mesaja git »
SATILIK ASPİRE 550 WATT POWER MODDİNG Bİ ÜRÜN konusunu başlattı (9 yıl önce)
Selam arkadaşlar kullanmadığım powerimi satıyorum ürün temiz hiçbir sorunu olmayan bir power baya ağır ve gerçek 550 watt su soğutma kullandığım zaman... Mesaja git »
SIFIRDAN FARKI YOK SAMSUNG U900SOUL BLACK konusunu başlattı (9 yıl önce)
selam arkadaşlar bayadır kullanmadığım telefonumu satıyorum...telefonda hiçbir sorun yok 1 sene garantisi daha var temiz bir telefon dediğim gibi hiçb... Mesaja git »
audiobahn?? konusunu başlattı (9 yıl önce)
selam arkadaşlar...tek bir sorum olcak... audiobahn aw150t kullanıcısıyım ancak audiobahn aw1200v olan modeli almak istiyorumda şöyle bir durum v... Mesaja git »
: SATILIK SAMSUNG U900SOUL BLACK başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
p.m. cevaplandı satışa devam... Mesaja git »
SATILIK SAMSUNG U900SOUL BLACK konusunu başlattı (9 yıl önce)
: Satılık Palit 8600gt Sonic+ -- 50 tl başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
p.m.... Mesaja git »
selam arkadaşlar elimde bulunan telefonlarımı satıyorum SAMSUNG U900 SOUL BLACK EDİTİON telefon çok temizdir 1 yıl daha garantisi mevcuttur ... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

teutara
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Athlon 3500-DFI Lanparty UD-XFX 7900GS XXX
Extreme Water Cooling System

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094