Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
economist52
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi8 Haziran 1982
KonumOrdu, Gülyalı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Acun beyden rica edelimde survivorun girişine: MAĞDURLAR VE MAĞDUR OLMA POTANSİYELİ OLANLAR GİREMEZ YAZSIN.Bu nedir canım, hersene hersene bir magdur ... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Bir BADEM ağlıyor gözleri yaşlııııı Demek ki neymiş, insanları aşağılamamak, küçümsememek, kıskanmamak lazımmış.Narsist olmamak lazımmış.. OGEDAY' I ... Mesaja git »
GittiGidiyor Kazananlar Kulubu Özel Visa 250/25 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
işin ilginç tarafı gitttigidiyora hiçbir kartım kayıtlı olmadığı halde sepet tutarı 250 TLyi geçince 25 TL indirim uyguluyor.Ödeme ekranında Visa yeri... Mesaja git »
Gittigidiyor Mobilde BKM Express ile 30TL İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Deme yahu,tamda 500 gaymelik bisey alcaktım.ne etsek. Problemin neyden kaynaklandığı tesbit edildi mi?... Mesaja git »
Gittigidiyor Mobilde BKM Express ile 30TL İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ulen arkadaş hepiniz sorun yaşamışsınız ama birinizde hangi bankanın kartı ile sorun yaşadığını yazmamış.Bende alışverişimi axess platinum ile yapmak ... Mesaja git »
tekkredi.com ile ücretsiz kredi notu ve risk raporu öğrenme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Arkadaşlar merhaba daha önce yazıldığı bilmiyorum ama şöyle bi şey farkettim. 4 ay önce tekkredi.com üzerinden kredi birleştirme talebi açtım bütün bo... Mesaja git »
MARKAFONİ batan geminin malları.... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
gunduZ fossıl saat aldım yanı almayı başarabıldım ama iptal edıldı. 39 tl ye almıstım. piyasada 300. 19 tl ye superga ayakkabılar hatta 39 tl ye mammu... Mesaja git »
6 KG Obaçay 20 TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Burdada 1 kiloluk paketin 20'lisini 21,95TL diyor.... Mesaja git »
Defacto 1 alana 1 bedava başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
30 Haziran 2017 saat 10:00 tarihine kadar; Seçili ürünlerde 1 alana 1 bedava. İhtiyacı olanlara duyurulur. http://www.defacto.com.tr/kardes... Mesaja git »
Türk Telekom Kalemlik.com 50TL’de 20TL İndirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Türk Telekom bireysel mobil, evde internet veya ev telefonu müşterilerine 30 Haziran 2017 tarihine kadar kalemlik.com’dan yapılacak 50 TL ve üzeri alı... Mesaja git »
Arkadaşları

mikail13

MAICO

ahmetfx

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SAMSUNG CEP TELEFONLARINDA %25'e VARAN İNDİRİM KODU 5 TL
Alıcı: mkaydi
Tarih: 17 Mart 2017; 14:23:47
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109