Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
economist52
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi8 Haziran 1982
KonumOrdu, Gülyalı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Windscribe VPN -- Ömür boyu ücretsiz aylık 60GB Premium VPN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Oldukça hızlı bir Premium VPN ve 2 günlüğe 108$'dan bedavaya düştü... Aylık 60GB kullanım hakkı, kaçırmayın derim.... Mesaja git »
Ücretsiz 1 Yıllık Avira VPN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
linke tıklayın email adresinizi girin emaile gelen linke tıklayarak sitesine gidin kullanıcı şifrenizi belirleyin ekleme: windows programını indirmede... Mesaja git »
Zemana AntiMalware Premium, casus yazılımlardan korumak adına çalışan hafif ve sağlam bir güvenlik yazılımıdır. Tamamen Türkçe olup verilen lisans 751... Mesaja git »
Intel 180GB 335 Serisi Sata SSD MAĞDUR ETTİ!!! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
az önce tarif ettiğiniz gibi yaptım.tekrar sağolun.sonuç ne olacak merak ediyorum.... Mesaja git »
Intel 180GB 335 Serisi Sata SSD MAĞDUR ETTİ!!! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ürün alındığında ilk üzerine windows 7 kurduk.Kuruş o kuruş.Ondan sonra hiç dokunulmadı.Sadece bilgisayarı aç kapa yapıldı.Gerçi oda yapılmadı, kapatm... Mesaja git »
Neo ile MTV Ödemelerine 20 TL Chippara başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Neo ile MTV Ödemelerine 20 TL Chippara Uygulamada görünüyor Edit Arkadaşlar sms Gelimiyor zaten programdan katılımlarda. Daha denemedim deneyen vars... Mesaja git »
Intel 180GB 335 Serisi Sata SSD MAĞDUR ETTİ!!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Açıkçası samsung 850 evoyu 5 yıl garanti verdiği için sipariş ettim.Ona güvendim.Umarım sorun çıkarmaz. Peki samsung sizin mağduriyetinizi giderdi mi?... Mesaja git »
Intel 180GB 335 Serisi Sata SSD MAĞDUR ETTİ!!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Çok ciddi söylüyorum baştacısın dostum.Dediğini yaptım Şöyle bir ekran geldi."Request support for selected products" tıklayınca usarname ve ... Mesaja git »
İntel fanboyluğu yapmayı bırakın.Herkes çorbasına baksın.Alttaki yazıyıda iyi okuyun. Vatanı az önce telefonla arayıp 5 yı garanti hakkında bilgilend... Mesaja git »
İntelin kendi toolbox yazılımı ile 2 hafta önce bakmıştım.Yanlış hatırlamıyorsam 300TB' tan fazla yazma ömrü kalmıştı.Durumunu, gücünü filanda %10... Mesaja git »
Arkadaşları

mikail13

MAICO

ahmetfx

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SAMSUNG CEP TELEFONLARINDA %25'e VARAN İNDİRİM KODU 5 TL
Alıcı: mkaydi
Tarih: 17 Mart 2017; 14:23:47
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219