Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
economist52
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi8 Haziran 1982
KonumOrdu, Gülyalı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
x2 Oral-B Diş Fırçası + x2 İpana Diş Macunu [25TL] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Macunun tanesi 12.5 liraya geliyor pahalı..Yanında gelen oral b fırça ise zımpara gibi tam bir halı fırçası kıvamında, hb den almıştım, kullanamadan a... Mesaja git »
AVANSAS 100-20 KOD VE 31 AĞUSTOSA KADAR KARGO BEDAVA başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
100/20 kod: AVP1GLV Kullanan arkadaş buraya yazarsa seviniriz.Başkalarıda boşuna deneyip durmasın.. Bugün (16.08.2017) son gün yani saat 23:59'a k... Mesaja git »
Ramtech mini hd uydu alici 25 mt kablo 4 çıkışlı LNB 17.50 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
http://www.hepsiburada.com/ramtech-symbol-fullhd-mini-uydu-ve-dortlu-lnb-25m-kablo-p-HBV00000129P5... Mesaja git »
AVANSAS 100-20 KOD VE 31 AĞUSTOSA KADAR KARGO BEDAVA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
arkadaşlar google gizli sekmeden bu linke tıklar iseniz 100 altlimitli 20 tl indrim kodu sayfaya yansı not:31 ağustosa kadar kargo bedava ÖNEMLİ!!!! ... Mesaja git »
PIONEER HTP-073 600 W 3D 5.1 Kanal 4K Pass Ev Sinema Sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu nedir be kardeşim.Ürün çok değil geçtiğimiz sene haziran ayında 377 tl'ye satılıyormuş. Bakınız: Şimdiki fiyata bakın.1099 tl nedir arkadaş.... Mesaja git »
Gittigidiyor da GarantiPay ile 25 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
bilgisayardan sipariş geçenlere sorum, bonusflaşın kurulu olduğu telefon yanımda değil.sipariş esnasında akıllı telefon ve bonusflaş uygulaması gerekl... Mesaja git »
BONUS* 1000 TL ELEKTRONİK 140TL BONUS (BİTT) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
3 taksit kampanyası banada gelmişti.Alisverisini sanal kartla mı yaptın diye sormuştum.... Mesaja git »
BONUS* 1000 TL ELEKTRONİK 140TL BONUS (BİTT) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
1 hafta önce hb den sanal kartla alışveriş yaptım.Puanlar ana (bonus platinum) karta yüklendi.... Mesaja git »
Coloud Boom Mikrofonlu Kulaklık 9.90 ( HB İçerir ) Tükendi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Müzik evrenseldir ve zevk işidir.Ne kadar iyi olursa o kadar fazla zevk (haz) alırsınız.Söz konusu müzik ve kadın olunca ucuzuna kaçılmaz.Bilakis bu i... Mesaja git »
CEPTETEB 3 FATURAYA 50 TL BONUS(6Ay) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben fatura ödeme kısmından denemiştim ama olmamıştı.Uyarı vermişti.Tekrar deneyeyim.... Mesaja git »
Arkadaşları

mikail13

MAICO

ahmetfx

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SAMSUNG CEP TELEFONLARINDA %25'e VARAN İNDİRİM KODU 5 TL
Alıcı: mkaydi
Tarih: 17 Mart 2017; 14:23:47
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125