Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
selimkk
Gerçek Adselim kk
KonumÇorum,Kargı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Öncelikle herkese merhabalar Memleketim olan Çorumun Kargı ilçesi Karadenizin şirin bir ilçesidir.Dört mevsiminde bereket ve doğallık olan mükkemmel b... Mesaja git »
Rica ederim afiyet şifa olsun bizi seçtiğiniz için biz teşekkür ederiz.Selam ve saygılar Kargı Yöresel Ürün Pazarı... Mesaja git »
Ben kaldım ama çok dürüst,kaliteli ve namuslu çalıştığım için Türk milleti benden bir şey almıyor.... Mesaja git »
1,5 senedir E-Ticaret yapıyorum sırf Türkiyede berbat kargoculuk yapmaları yüzünden işlerimi geliştiremedim.Hem çok pahalı taşıyorlar hemde berbat taş... Mesaja git »
Lenovo moto e4plus Aldıktan 1 gün sonra bozuldu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar bu telefondan bendede var intagramda ve facebookta video yada hikaye çekerken görüntü akıcı değil titriyor neden böyle oluyor acaba.?... Mesaja git »
2003 model forester 60 milyar noluyoz ya ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hayırlısı artık benim pek ümidim kalmadı almaya.Bu ülkede hiçbir şey alamazsın ve hiç bir şeyide hayal edemezsin onu öğrendik iyice.... Mesaja git »
2003 model forester 60 milyar noluyoz ya ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam bende altının yükselmesini bekliyorum şuan çooookk zor :) Yav bu ülkede bir hayalini gerçekleştirmek zulüm gerçekten.Kendi başına çalışıp hiç bi... Mesaja git »
İnşallah sen tez vakitte batar ve esnaftan dilenir hale gelirsin.Yabancıların yalakalığını yapıp esnafa çamur atmada senin gibilerin üstüne yoktur.Biz... Mesaja git »
İnşallah küçük esnaf değilde sizin gibiler batarda esnafa dilenecek hale gelirsiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları

meteg

ugur2005

mavisan

Günahkâr

habbe09

redstone78

XATABEYX16bs
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: YENİ SEZON-KARGI YÖRESEL ÜRÜN PAZARI-YERLİ BAKLİYAT-YÖRESEL ÜRÜNLER-E.TİCARET
Alıcı: bruise
Tarih: 22 Ocak 2017; 22:50:58
Yorum
Babam için tulum peyniri aldım 2 kilo. Beğendiler, bittiğinde nasip olursa tekrar sipariş veririm. Güvenilir bir satıcı çok güzel paketleme ve kargo. Tekrar teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: YENİ SEZON-KARGI YÖRESEL ÜRÜN PAZARI-YERLİ BAKLİYAT-YÖRESEL ÜRÜNLER-E.TİCARET
Alıcı: Temet Nosce
Tarih: 6 Kasım 2016; 21:41:49
Yorum
Güvenilir satıcı, ürünleri kusursuz. Tavsiye edilir
Genel Puan

Alıcı: jckl35
Tarih: 1 Kasım 2016; 0:48:46
Yorum
Oldukça ilgili bir arkadaş, kendisine bir kez daha teşekkür ederim.
Genel Puan

Alıcı: juti34
Tarih: 26 Ekim 2016; 0:28:35
Yorum
Genel Puan

Alıcı: zydrunas
Tarih: 26 Ekim 2016; 0:26:29
Yorum
son derece ilgili bir arkadaş ürünleri de gayet güzeldi... gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz...
Genel Puan

Alıcı: maxtreme
Tarih: 26 Ekim 2016; 0:11:03
Yorum
Teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: mhanbostanci
Tarih: 26 Ekim 2016; 0:09:57
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu. Ürünler gerçekten çok lezzetli. Özellikle tarhanaya bayıldık.
Genel Puan

Alıcı: cagataybas
Tarih: 26 Ekim 2016; 0:08:55
Yorum
Genel Puan

Alıcı: fasem
Tarih: 26 Ekim 2016; 0:07:53
Yorum
İmza
Dost bi-vefa, felek bi-rahm, devran bi-sükun; dert çok, dermanyok, düşman kavi, talih zebun

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063