Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gulmeftunu
Gerçek Adyücel kıvrak
Doğum Tarihi2 Ağustos 1973
Meslekmüşteri temsilcisi
İlgi Alanlarıkitap bilgisayar
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 55
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK TOSHİBA NOTEBOOK konusunu başlattı (8 yıl önce)
ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA SONUNA KADAR ALINMAK KAYDIYLA AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERİ TAŞIYAN TOSHİBA NOTEBOOKA İHTİYACIM VAR . Tekliflerinizi bekliyorum. ... Mesaja git »
ALINIK 1.5 TB TAŞINABİLİR HARDDİSK konusunu başlattı (9 yıl önce)
İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM ALMAK ŞARTIYLA GARANTİSİ DEVAM EDEN VE FATURALI 1.5 TB TAŞINABİLİR HARDDİSK ARIYORUM. TAKASLA ALMAYI TERCİH EDİ... Mesaja git »
: Satılık 2 Adet 1TB WD MyBook Home Edition e-Sata HDD... başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
TAKASLI CORE2 DUOLU SİSTEM konusunu başlattı (9 yıl önce)
KASA OLDUKCA TEMIZ DURUMDADIR.HERHANGI BİR SORUNU YOKTUR OLDUKÇA SERIDIR KASILMA TAKILMA SÖZ KONUSU DEĞİLDİR İNTEL CORE 2 DUO E7200 2.50 CPU INTE... Mesaja git »
ACİL SÜPER SİSTEM konusunu başlattı (9 yıl önce)
EKSEN BİLGİSAYARDAN ÖZENEREK TOPLANMIŞ(GARANTİSİ BİTMİŞ) HARİKA BİR SİSTEM UYGUN FİYATA ; İNTEL PENTİUM D 930 (DUAL CORE)2X2 MB L2 BELLEK 3.0 G... Mesaja git »
ARKADAŞLAR İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM lg flatron L1732S MODELİ LCD MONİTÖR İÇİN AYAK ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİMSistem Notu : Bu ila... Mesaja git »
: AÇILIŞA DAVET başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Hayırlı olsun efendim Rabbim utandırmasın hayırlı kazanç nasip etsin.... Mesaja git »
BÜTÇENİZE VE İHTİYAÇLARINIZA GÖRE ARADIĞINIZ BİLGİSAYARLAR İKİNCİ EL TEST VE BAKIMDAN GEÇMİŞ RANDIMANLI SİSTEMLER 1.SİSTEM (FORU... Mesaja git »
ALINIK TOSHİBA NOTEBOOK konusunu başlattı (9 yıl önce)
CORE2DUO İŞLEMCİLİ VE KAMERALI GARANTİ KAPSAMI DEVAM EDEN TOSHİBA MARKA NOTEBOOK ARIYORUM. TEKLİFLER PM DEN.Sistem Notu : Bu ilan her türlü... Mesaja git »
: Alınık netbook veya laptop başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
n95 in özelliklerini ayrıntılı yazarsanız ilan daha cazip olur düşüncesindeyim.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK BENQ DC E1220 DIJITAL FOTOGRAF MAKINESI 12MP
Alıcı: CuteLz
Tarih: 22 Nisan 2010; 14:27:40
Yorum
Gayet baqşarılı bir alışveriş oldu. Satıcı güvenilir, ürün beklediğim ve bana söylendiği gibi. teşe
Genel Puan

Ürün: SATILIK Western Digital Caviar Black 1 TB 3,5" SATA2 7200RPM 32MB Cache
Alıcı: NEGA
Tarih: 17 Nisan 2010; 13:18:45
Yorum
kaliteli ürün uygun fiyat düzgün bir satıcı ilgisinden dolayı arkadaşa teşekkür ederim.
İmza
AHİRETTE SENİ KURTARACAK BİR ESERİN
OLMADIĞI TAKDİRDE
FANİ DÜNYADA BIRAKTIĞIN ESERLERE DE
KIYMET VERME

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078