Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ertanizmir
Gerçek Adertan izmir
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 177
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pegasustan Tekrar %40 Yurt Dışı Bilet İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
21 şubat gidiş dubai idi 28 şubat abu dhabi ama gidiş fiyatı artmış galiba.... Mesaja git »
Pegasustan Tekrar %40 Yurt Dışı Bilet İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
genelde fiyatlar balon ama ben iyi bir fiyat yakaladım dubai gidis abudhabi dönüş ...370 tl gayet iyi aldık şubatta dubai... Mesaja git »
LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
online olarak alinan bkm expres ile alinan sabiha gokcen lounge kodları 3 ay geçerlidir bilginize .... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
trendyol 100 / 20 3 tl den alınıktır... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
trendyol kargo bedabva hesap 1 tl den alınır.. param odea da ... sabaha hesaba geçmiş olur... Mesaja git »
Cep telefonlarına %10'luk Trt Zammı! (Radyolu-radyosuz Hepsine) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
deveye sormuşlar boynun eğri demişler... deve nerem doğru ki demiş... Mesaja git »
otomatik ödeme puanları yatah var mı hala yatmadi... Mesaja git »
AERO BİLET OTEL 100 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
otelde kaldıktan tam iki gün sonra karta odeme yapmayı deniyorlar ... o an bir kart bilgisi yoksa.. yada yanlışssa bir ay sonra bir daha bakıp bir dah... Mesaja git »
ben 3 iade aldım... 3 ude kaldıktan 2 gün sobnra yatti.. bir master carttı üstelik... aldığım iadeler 25 usd 25 usd 40 usd .. otel kaldıgınızı b... Mesaja git »
Aynı kart sadece bir kez öneri alabilir. Öneri vermede aynı kartı 10 kez kullanabilirsin sorun bu olmasın... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

St. Petersburg

lord0909

abmux
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
3.516