Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Achina
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi5 Ekim 1977
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG KS8500 kullanıcıları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
merhaba arkadaşlar KS8500 serisi tv kullananlar bana yardımcı olabilir mi? tv almayı düşünüyorum ama birçok modelden sonra KS8500 alabilirim. ... Mesaja git »
TURKCELL T 70 - 350 LİRA (SARI KUTU 12000 PUAN KARŞILIĞINDA) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Avans puan nasıl oluyor? ... Mesaja git »
S146 var. Lolipop da sorunun çözüldüğünü söylüyordu arkadaşlar ... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bu konuyu yeni gördüm. Arkadaşlara yardımcı olmuşsunuz. ben de yardım istesem sizden 4000 TL bütçem vardı samsung 55KU7500 ün fiyatını bu s... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
___________________ TV ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ! ===========================================================================================... Mesaja git »
Daha öncede yaşayanlar olmuştu. Sizin için sorun olmayacaksa dili ingilizce yapıp kullanın o zaman düzeliyor ... Mesaja git »
A101 SICAK ÜRÜNLER başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Daha önce aldığım vakumlu araç tutacağının vakum kısmı güneşi görünce balon yaptı. Bir de kitleme mekanizması tam kitlemıyor tavsiye etmem Mıknatıs... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Size 1 hafta önce pm atmıştım. Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor biri siz bir ilgilenseniz. ... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kullanıcı adı Telefon numarası adsl arada boşluk olmadan örnek 2642852565adsl Şeklinde olacak ... Mesaja git »
Gelmedi gelmeyecek de bekleme arkadaşım boşuna... ... Mesaja git »
Arkadaşları

ignatius

piri.reis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

SGS II
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S2
Operatör
Turkcell, Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.116