Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
j4cksp4row58
Gerçek Adnedim aslan
Doğum Tarihi15 Eylül ****
Mesleklisans
KonumSivas,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Yazdıklarını okuyunca senin sözünü dinlememek gerektiği zaten anlaşılıyor. Çok anlasaydın o zaman 3 dolar olan coinleri biriktirir şimdi 60 dolardan s... Mesaja git »
teknosa kredi ile iphone 8 alımı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Şaka yapıyorsun değil mi? Kredi çekmek nedir bir telefon için. Hangi akla hizmet?... Mesaja git »
Beyler para HER ŞEY'dir. Range Rover ile Yaşadıklarım. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Araba tutkusu var bende geçen haftasonu eniştem aradı Range Rover var gel al 2 gün takıl dedi, gittim aldım arabayı. Hangi kırmızı ışıkta durduysam tü... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
ULTRA ÖNEMLİ LÜTFEN ÖNCE OKUYUN 1-Bu konu muhtevası kesinlikle herhangi bir illegal aksiyon içermemektedir. Lütfen yorum yazmadan önce "cyrpto c... Mesaja git »
Asya mı? Buğlem mi? Sizce hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yenge Buğlem nedir ya allasen. Asya güzeldir... Mesaja git »
Hiç Yazmayan Kıza Ne Yazsam ki Habire yazsın başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ah be :) geçmişe götürdün beni şimdi... Mesaja git »
Cumhuriyeti yıktırmayacağız. Asla, asla. Hayır, hayır diyeceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
özgürlüğe son 7 gün... Mesaja git »
Düşünsenize ayda 10 bin TL kazanıyorsunuz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
ayda 10 bin tl 400-500 bin tl'lik kendi evinizde oturmak, fiyatı 100 bin tl civarında gezen arabaya binmek demektir. otopark parasını düşünmeden a... Mesaja git »
Arkadaşları

seF[o]

tsz

JaSoN_

HIM666

AlbertEinstein

8

35bk35

electroghost

DündenBugüne
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102