Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Crazyboy2099
Gerçek Ad 
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
sizinki yine iyi 3 taksite 57 lira çıkmış tek çekim çeyrek altından komisyon 15 tl alıyor kuyumcular belki 10 tl alanlarda vardır... Mesaja git »
Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP AKN KALKTI !! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
netspeedte kalite yerlerde sürünüyor 35mbit hız alnam gerekirken aldığım hıza bak... Mesaja git »
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
geçenlerde konyada bir sarraftan kk ile çeyrek altın aldım peşin 365 kredi kartı ile 380 tl dedi komisyon çok yüksek gibi geldi %1-2 olsa anlarım mağa... Mesaja git »
Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP AKN KALKTI !! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
ben 3 mbite kadar düştüğünü gördüm kopma hiç olmadı müşteri hizmetlerini aramadım hiç çünkü sonuç alabilen yok tek temennimiz bir an evvel düzelmesi s... Mesaja git »
Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP AKN KALKTI !! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bende kaç aydır memnundum ama son bir kaç haftadır internette çok dalgalanma var 35 mbit kullanıyorum ama bazen 8 mbit bazen 30 mbite çıkıyor bu akn k... Mesaja git »
En İyi Aidatsız Kredi Kartı 2018 [Yeni] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
anlaşılan bankalar aidat ücretlerinde bu sene iadeye yanaşmıyorlar bende denizbank bonus kullanıyorum ama aidat ücret iptali olumsuz sonuçlanmış vakıf... Mesaja git »
Defacto şapka 4,99 tl şal 10 tl %50 pamuk hırka 30 tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bu fiyatlar mağazada geçerli mi yoksa webe özel mi... Mesaja git »
Vodofone Net AKK Kaldırmayacağını Söylüyor! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
akk kaldırsa nolacak fiyatları döşeyecekler 60 tl ödüyosan 80 90 lira olacak... Mesaja git »
Apple iPhone SE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende batarya için yüklemiyodum ama geçen hafta ne olacaksa olsun dedim yükledim pil uygulamasına bakarak istatistik tutan biri değilim ama günlük kul... Mesaja git »
Apple iPhone SE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
11.4.1 den 12 ye geçtim 2 gün oldu hız konusunda ufak bir iyileşme olmuş ama çok belli değil ama batarya konusu çok farketti eskiden daha çabuk bitiyo... Mesaja git »
Arkadaşları

kaanim

ulex
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109