Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
JinKazama
Gerçek AdJin Kazama
Doğum Tarihi27 Ocak ****
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Oyun Ekipman Seti başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Klavye'yi almamaya karar verdim ... Bizim burada düzenlenen turnuvadan hediye G15 geldi... Bütçe yine aynıdır arkadaşlar sadece klavyeyi çıkarınız. ... Mesaja git »
Oyun Ekipman Seti konusunu başlattı (9 yıl önce)
Daha önceden kullandığım Logitech G5v2 version(üzeri mavi olan) mouse'un dpi ayarının bozulması ve mouse'un talihsiz bir kaza geçirmesi sonucu ( camda... Mesaja git »
: Mouse , Mouse Pad ve Kulaklık Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: mascherano* kimi kazıklamışım ben? arkadaşa ms 3.0 ve s&s önerdim ikisindede mağaza ismi verdim ve gidip senin gibi millete d... Mesaja git »
: Mouse , Mouse Pad ve Kulaklık Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: darkswordman G5 Kesinlikle almalısın boşver razer ss filan dandik Her seferinde şöyle mesajlar yazıp post kasmasan k... Mesaja git »
Mouse , Mouse Pad ve Kulaklık Önerisi konusunu başlattı (10 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar eski mousemun ( yadigar ) sensörlerinin bozulmasının ardından gerek Crysis , gerek Cod 4 , Counter Strike Source ve 1.6 ' da perfor... Mesaja git »
: ------FOOTSTAR GRUBU-----(Üye alımları başlamıştır) başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
teknik... Mesaja git »
: ------FOOTSTAR GRUBU-----(Üye alımları başlamıştır) başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
C ligindeki HUN takımına katıldım ... Mevkim ML Mete Akkaya... Mesaja git »
: Dünya Futbolu RP(Bitti!) başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Cengiz bence o kadar takım yaratmana gerek yoktu bence şuan aynı footstar gibi sadece bir lig olsun ondan sonra mesela şimdi 11 oyunculu olsun diyelim... Mesaja git »
: Web Tabanli mmorpg oyun KURMAK! başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: Canis Lupus bunların scriptini bulup biraz oynayarak ftp yardımıyla hostuna atacaksın. Sen hiç telif hakkı yasası di... Mesaja git »
: DH Footstar Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
O kadar bekledikten sonra yeni bir gmailden hesap açayım dedim öyle yaptım gmail birkaç saat sonra onaylandı ve ilki kabul edilmedi ekle benide M... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078