Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SonuncuMurat85
Gerçek AdMurat Ekinci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 9 yıl önce
Son giriş tarihi: 9 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cümleten bayramınız mübarek olsun öncelikle. Arkadaşlar yeni bir sistem alacağım oyun amaçlı.sizden bilgi almak istiyorum.anakart gigabyte olmaya... Mesaja git »
: Seagate 1.5 TB (1500 GB) 7200 rpm - 32mb cache-- 199 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
site dışında satıldı, başlık silinebilir.... Mesaja git »
: Seagate 1.5 TB (1500 GB) 7200 rpm - 32mb cache-- 199 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
güncel.... Mesaja git »
fiyatı düşürdüm mesajı güncelledim.yeni fiyat 199 TL.pazarlık payı var... Mesaja git »
: Seagate 1.5 TB (1500 GB) 7200 rpm - 32mb cache-- 220 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: SARUHAN_TR İlan her türlü yoruma açıktır diye yazıyorum. Amacım satışını baltalamak değil ama istediğin fiyat gayet yüksek. ... Mesaja git »
Seagate 1.5 TB (1500 GB) 7200 rpm - 32mb cache NCQ - Sata 2 yaklaşık 3-4 ay önce aldığım harddiski mi arşivciliği bırakmam ve nakit ihtiyacım nedeni... Mesaja git »
: 700 Watt PSU 600VA (360 Watt) UPS ile sorun çıkartırmı? (Yardım) başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
cevap yazan arkadaşlar sağolun.sorun çözüldü.tekrar bu sorunu yaşayan olabilir diye nasıl çözüldüğünü de yazayım. evetnviewer da her kapanıştan sonr... Mesaja git »
: PSU ve UPS Tavsiyesi Rica Ediyorum başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: krm-iks yuvarlak hesap 500 watt psu al ups ise 1000VA lık bir marka ups için ayırabilceğin bütçe ne 250 ya da maksim... Mesaja git »
: PSU ve UPS Tavsiyesi Rica Ediyorum başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
teşekkür ederim konuyu aynen belirttiğiniz bölüme taşıdım.iyi günler.moderatör arkadaşlar kusura bakmayın lütfen. bu konuyu silerseniz sevinirim.... Mesaja git »
PSU ve UPS Tavsiyesi Rica Ediyorum konusunu başlattı (10 yıl önce)
Öncelikle herkese merhaba.sistemimin psu su miyadını doldurduğu için yeni bir psu almayı düşünüyorum.eski psu 700 watt idi ama ups kullanmadığım için ... Mesaja git »
Arkadaşları

retchop
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Son Padişah

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109