Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oem
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2003
2. el mesaj sayısı: 123
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HDD Bad Sector sorununu nasıl çözdüm? (HD Tune) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
Edit 2: Hayır yanlış düşünüyorsunuz çoğu kişi yanlış biliyor bad sector düzeltilebilir konudaki 2. mesajımda belirttim. Hangi durumlarda düzeltilebili... Mesaja git »
Biliyorsunuz firmalar piyasası 3000 TL olan ürüne, 5000 TL'nin üzerini çizip 3100 TL yazmayı çok seviyor. Akakçe güzel bir uygulama yapmış firma b... Mesaja git »
Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Black friday indirimleri biti fakat , amazon başlığında çok fazla sohbet döndüğü için sadece cep telefonu indirimlerini takip etmek için bu konuyu kul... Mesaja git »
Trendyol Vanish Oxi Action Leke Çıkarıcı 4lt si 41.90 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Ryzen Ram Stabilizasyon ve Performans Optimizasyonu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Arkadaşlar bazı ryzen anakartlarda ram uyum esnekliği zayıf ve buda performansa yada stabiliteye kötü yansıyor. Ram ayarları çok geniş tek tek deneme ... Mesaja git »
Güncellemeyi indirdim,windows update kısmında "Yüklemeyi bitirmek için yeniden başlatma gerekiyor" yazıyor ama yeniden başlatınca da yine yükleme yapm... Mesaja git »
iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere dün (17 Eylül) akşamı iOS 12 yayınlandı ve bu sürüm ile birlikte çok güzel özellikler, yenilikler eklendi. Bunla... Mesaja git »
Low Level Fomat Nedir Nasıl Atılır? - Mini Rehber başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Low Level Format Türçe olarak "Düşük Seviyeli Format" olarak çevrilebilir. Normal bir bilgisayar kullanıcısının çokça kullanacağı bir işlem ... Mesaja git »
PWM Fan Çoklayıcı Hk. (3 - 4 pin) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, PWM fan çoklayıcı hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Mevzuya gireyim: Anakartım: MSI B350 PC Mate ve 4 adet pwm fan soketi var. (... Mesaja git »
KULLANILMAMIŞ ORJİNAL COOLER MASTER 140 MM ORJİNAL LEDSİZ SİYAH FANLAR VATAN BİLGİSAYAR FATURALI GARANTİLİ 1 ADET SATIŞ FİYATI : 75 TL 3 ADET FİYATI 2... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

Takım_Tamam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125