Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muallim70
Gerçek Adilker başaran
KonumKaraman
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Herkezin kurbani makbul bayrami bayram gibi gecsin... Mesaja git »
Arkadaslar benim soruya bir el atsaniz bugun katalitigi soktuk tam anlamiyla bitmis yenilemeye 450-500 arasi fiat istiyorlar istanbul da yapilip gelce... Mesaja git »
Merhaba arkadaslar uzun zamandir foruma girmiyordum ama forumu takip etmeye devam ediyorum .bizim arac su siralar kafasina gore takiliyor,cani isteyin... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
iyi akşamlar arkadaşlar geçenlerde motor arıza ışığım yanmıştı volverin33 kardeşin formülünü uyguladım sonuç artık yanmıyor hatuna da dedim ben bu kar... Mesaja git »
850 tl Bütçe en iyi telefon motorola atrixmidir? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
arkadaşlar makineyi ben de biraz inceledim özellikler güzel ama sar değeri yanılmıyorsam 1.3 civarıydı çok değilmi?... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
vipmail123 kardeş tamam eyvallah aygaz almayalım ama arada bariz fark var ben sürekli bp den alırım ama aygaz aldımmı araba resmen daha çok km yapıyo... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
volverin33 kardeş geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış allah korumuş sende birşeyin olmaması en güzeli tekrar geçmiş olsun... Mesaja git »
arkadaşlar iyi akşamlar benim araç benzinde silkeleme yapmaya başladı gazda iken gidiş normal benzini çiğ de atıyor gibi geliyor bana ne dersiniz ayn... Mesaja git »
volverin33 ve Çağrı Kendigül- 07 arkadaşlar yorumlarınıza teşekkürler gaz filtresi için hangi marka kullanılmalı çöy ?bilgilendirebilirsen sevinirim v... Mesaja git »
Arkadaslar bugün gazı taktirdigim yere gittim özellikle gaz filtresini kontrol etmesini istedim hocam 10 bin km yaptinmi diye sordu yok 5 bin yaptım d... Mesaja git »
Arkadaşları

albati

DJouneyt

candogan62

rahmadinov

volverin33
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.111