Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
waitu
Gerçek Adozan mete
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Cihazınızın firmware listesine buradan bakabilirsini; Enter model kısmına cihazın kodu yazılarak find model butonuna tıklayınca, Telefonunuz için uy... Mesaja git »
Nerf Su Tabancaları yarı fiyatına D&R başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2 hafta bekletiyorlar sonra tedarik edilememiştir deyip iptal ediyorlar... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cevabınız için çok teşekkür ederim benim için çok faydalı oldu... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bu işlerde acemiyim kusura bakmayın oğlum uncarthed kayıp miras oyununu istiyor forumda satan birini buldum çift hak tr hesabı yazıyor bu oyunu alırsa... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Donanım Haber ahalisi, cümleten merhaba. İnternette yerli yabancı sitelerde PS4 kardeşliği hakkında kolay anlaşılır ve kapsamlı bir rehber göreme... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ - En İyi PS4 Oyunu ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
500 level olan hesabım satmaya kalkasam ne kadar eder acaba içinde 200 milyon $ para evlerden ucaklara kadar hersey var... Mesaja git »
2017 İzmir Kurbanlık Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
evet aynen teşekkür ederim... Mesaja git »
2017 İzmir Kurbanlık Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
izmir de kurbanlığı(küçükbaş) aldığımız yerde kesen sonra kabaca parçalayan bir yer varmı acaba kasaplar yada migros falan yapıyor ama direk kutuyla v... Mesaja git »
herkese selamlar hergün forumu okuyorum telefon seçimi tam bir işkence oldu benim için hergün yeni bir bilgi öğrenip kararımı değiştiriyorum bütçem ma... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: uygun fiyatlı oyunlar
Alıcı: Draq0
Tarih: 5 Haziran 2015; 14:23:39
Yorum
Güvenip alabilirsiniz kendisi cok sağlam Karakterli bir insan
Genel Puan

Ürün: far cry 4
Alıcı: byzantium
Tarih: 3 Haziran 2015; 9:20:25
Yorum
gozunuz kapali guvenebilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Acil satılık 320 gb ps3
Alıcı: ereneren
Tarih: 2 Ocak 2014; 20:28:58
Yorum
Teşekkürler
İmza
psn ıd:izmirlee
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078