Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
safakan1987
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Ocak 1987
Meslekmühendis
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
çok geçmiş olsun hocam. Allah beterinden korusun.... Mesaja git »
Audi A3 Telefon Tutucu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tutmalı olandan aldım arkadaştan. Ürünü denedim, gayet sağlam görünüyor. Takması da basit. Şık ve kullanışlı bir aksesuar. Herkese tavsiye ederim.... Mesaja git »
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de aracı alırken serviste cam filmi yaptırarak teslim almıştım. Söktürsek arka cam rezistansı bozulabilir. Bozulmadığını nasıl anlarız? Sökme işle... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhabalar 1.6 tdi sportline/design + prestige + comfort için fiyat aldınız mı?... Mesaja git »
Audi A3 Telefon Tutucu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
işte bu hocam :) iphone 5s uyumlu mudur? Aynı linkte olduğu gibi hem mıknatıs hem bu aparatlı temin edilebilir mi ve fiyat için pm mi atmalıyız?... Mesaja git »
Audi A3 Telefon Tutucu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar hocam, ürünü linkindeki gibi 2'li olarak tasarlama imkanınız var mıdır? Mıknatıs kullanmamak bazen daha iyi olabiliyor.... Mesaja git »
2017 AUDI A5 Sportback Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar konu istenmeden taraftarlığa dönmüş sanırım. Arkadaş ilk mesajında A5 1.4 motorun aracın görüntüsüne göre zayıf kaldığı imkanlar el verse 2... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O zaman fiyat fena değil hocam ancak 167 çıkıyorsanız 180 çıkıp a4 1.4 tfsi design veya 190 a sport da alabilirsiniz :) bu arada led fara arka stoplar... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
araçta geri görüş + cam tavan olan paket dahil midir hocam?... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bugün servise gittim. Tamponda görünen kozmetik sorun dışında içeriden herhangi bir eğilme kırılma vb. durum var mı kontrol ettirmek için. Tırnaklarda... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078