Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
safakan1987
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Ocak 1987
Meslekmühendis
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
O zaman fiyat fena değil hocam ancak 167 çıkıyorsanız 180 çıkıp a4 1.4 tfsi design veya 190 a sport da alabilirsiniz :) bu arada led fara arka stoplar... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
araçta geri görüş + cam tavan olan paket dahil midir hocam?... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bugün servise gittim. Tamponda görünen kozmetik sorun dışında içeriden herhangi bir eğilme kırılma vb. durum var mı kontrol ettirmek için. Tırnaklarda... Mesaja git »
merhabalar yeniden, ilgili çıt sesi normalmiş. Serviste başka araçlarda da sinyal açıkken denedik aynı ses geliyor. Yalnız daha moral bozucu bir şey y... Mesaja git »
Emin değilim hocam. Tek çıt mı geliyor sürekli mi ses yapıyor aracı almaya gidince bakacağım. Ama sinyal kolu atma sesi haricinde bir ses ve Sanırım s... Mesaja git »
Merhabalar Hız sabitleyici taktırınca özellikle sinyal açıkken direksiyon çevirince gelen çıtlatma sesi için servise gidip çözüm bulan bir arkadaş ... Mesaja git »
merhabalar hocam, ben de ilk bakım için bugün aracı teslim ettim. Ücretsiz yerinde araç alımı ve teslimi hizmeti varmış. Güzel bir uygulama. Ancak kr... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
965 tl sunroof hariç bakım, 1160 sunroof dahil bakım. İnternet üzerinden (benimaudim.com) randevuya %10 işçilik indirimi var.... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar, Aracın(a3 sedan 2016) ilk bakımı geldi. Sunroof bakımını yaptırmalı mıyım? Yaptırmadığım takdirde sunroof'la ilgili olası sorunlarda gara... Mesaja git »
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hayırlı olsun hocam. Dediğiniz gibi designline ve sportline'ın büyük farkları yok. Saydıklarınız dışında Sportline bildiğim kadarıyla biraz daha alçak... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.313