Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ordos
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Mix 2S tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Radyoyu internetten dinleyin diyen arkadaşları ciddiye almayın. Onlar zengin arkadaşlarımız. Adamın 30 40gb paketi varsa tabi ki de radyoyu netten din... Mesaja git »
Huawei P20 / P20 Pro [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
HUAWEI P20 PRO AMİRAL GEMİLERİ TAHTINDAN İNDİRMEYE GELİYOR!... Huawei P20 Pro’nun tüm detayları açığa çıktı P20 Pro’nun tüm detaylar... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
SAMSUNG GALAXY S9 ÖZELLİKLERİ Galaxy S9 ve S9+ dört farklı renk seçeneğine sahip olacak: Gece Siyahı, Titanyum Grisi, Mercan Mavisi, Lila. RAM: 4 GB ... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Konuyu Yeni Devraldım vakit buldukça ekleme yapacagım. Baş sayfada sizlerinde yazılarını paylaşabilirim çeşitli değişik yazı ve bilgilerinizi mesaj... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY C8 (SM-C7100) Nougat 7.1.1 [ANA KONU]★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Samsung Yeni Dual Photo Destekli Çift Arka Kameralı Modeli Galaxy C8'i Tanıttı! Samsung Galaxy C8 SM-C7100 ... Mesaja git »
★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Bizim yüklediğiniz bir uygulama değil. Odin daha önce kullanmadım ama rehberlere bakarak deneyebilirim. Ayrıca belirttiğiniz rom yuklendiginde tele... Mesaja git »
Kripto para denemeleri (coin satın alma ve sanal para tahminleri) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
benim en büyük kriterim proje ve paranın üretim miktarıdır. belki itiraz edenler olacaktır ama benim düşüncem bu. en değerli paraları inceleyin, çoğun... Mesaja git »
Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhabalar, 2 gün önce sahibinden üzerinden yurtdışından getirip kayıtlı olarak satan bir arkadaştan Xiaomi Mi Mix 2 aldım. Daha önce kullandığım Gala... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Hocam bence son trendler hep büyük ekrandan yana bence en alınası iPhone 8 plus. iPhone X de güzel telefon ancak bana biraz deneysel ürün gibi geliyor... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Güncelleme sonrası saatteki konum açık olunca (telefonda kapalı) here mapste ve altimetre appinde konumumu bulamıyor. Bu durumda da pratikte saatte ko... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102