Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ordos
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RANGE ROVER EVOQUE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Bölüm Yetkilisi kocaballi isteği üzerine konu başlığını tekrar yazdım.... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kamerasına ilişkin epey yerli ve yabancı karşılaştırma videosu izledim. Sorun sonylerde de hala çözülemeyen, gün ışığı dışındaki doğal olmayan ışığın ... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Detaylı ön inceleme... Canlı Yayın LG G6 Tanıtımı Arkadaşlar MWC 2017 LG G6 Lansmanı Canlı (LG G6 Day Livestreaming) Canlı Yayın Videosu G6 Resmi Ta... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
2. Teknik Analiz, Trend, Grafik ve İndikatör İncelemesi Nasıl Yapılır konumu açtım bu işle uğraşan herkesin okuması ve öğrenmesi gereken nadir bilgile... Mesaja git »
[Rehber]Bitcoin & Altcoin Nasıl Alınır - Kripto Paralar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende bu bitcoincilige paribu+poloniex 2lisi ile girdim. Gördüğüm üzre son 3-5 aydır bit ve alt coinlerde ciddi bi ralli yaşanmış hemen tüm coinler 3-... Mesaja git »
[Rehber]Bitcoin & Altcoin Nasıl Alınır - Kripto Paralar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Rehbere sürekli yeni şeyler ekliyorum, sizin de eklemek istediğiniz ya da düzeltmemi istediğiniz kısım varsa lütfen söyleyin. Lütfen bir soru sormadan... Mesaja git »
Bunu çıkaran kişi Bitcoini Altına, Ltcyi Gümüşe, Ethereum'i petrole benzetiyor. #10 Haziran; $320 Dolar oldu. Yılsonu $2000 dolar olacağı söyle... Mesaja git »
Android'in kurucusundan amiral gemisi katili telefon: Essential Phone başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ebatı, sağlamlığı ve eğimli ekran (edge) olmaması ile bulunursa alınacak telefondur. SGS8'i elinize alınca dizayn olarak sizi büyülüyor ve diğer telef... Mesaja git »
Android'in kurucusundan amiral gemisi katili telefon: Essential Phone başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Android'in kurucusu nihayet üzerinde çalıştığıyeni akıllı telefonuortaya çıkardı.Andy Rubin, Salı günü aylar süren b... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Detaylar gelecek 28Nisan da satışta çıktı Teknik özellikler Ekran : 5.15inç 600nit 2.5d FullHD Seramik gövde CPU : Qualcomm Snapdragon 835 8 çe... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094