Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ordos
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
sattin gps'i yanlınzca here maps'de anında aktif oluyor. diğer bahsettiğiniz 2 app'te telefonun konumu açmayı istiyor, bende.... Mesaja git »
[color=#0000FF][/color] [color=#FF0000][/color] Android 7 Sürüme üstüne ilk yama güncellemesi geldi! [color=#FF0000][/color] ... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
2 günden beri kullanıyorum, önceki saatim moto 360 (1st gen) ve sony smartband talk idi. Beklediğimden iyi buldum her yönden. wifi den bağlı iken s... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Detaylı ön inceleme... [DHTUBE=https://youtu.be/gikRJMsDEU4] Canlı Yayın LG G6 Tanıtımı Arkadaşlar MWC 2017 LG G6 Lansmanı Canlı (LG G6 Day Livestrea... Mesaja git »
Samsung, Note 7 deki faciadan sonra iyice s8 üzerine odaklanmış durumda. Xiaomi nin yaptığı çerçevesiz mi mix e karşılık, çerçeve oranı %90... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
SAMSUNG GALAXY S6 VE S6 EDGE ANA KONUSUNA HOŞGELDİNİZ SIKÇA SORULAN SORULAR Peki s6 ile s6 e... Mesaja git »
★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Knox status app. den kontrol ettim, 0 görünüyor... Mesaja git »
★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Forumdaşlar, ben telefonu yaklaşık 4 aydır kullanıyorum, daha iyi bir telefondan geçmeme rağmen, hiçbir eksiklik hissetmedim. almayı düşünenlere yard... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cevap için teşekkür ediyorum. wifi ile bağlı olunca bildirimler geliyor ama saatle sesli görüşülemiyor anladığım. ... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
selamlar, frontier modelini almayı düşünmekteyim 2 adet sorum var; 1- ücretli saat arayüzlerini ve appleri indirmek için, samsung gear app'de... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094