Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
drhardware
Gerçek Ada b
Konumİstanbul,Şile
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2003
2. el mesaj sayısı: 401
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
sa Katılım zamanı: 12 Nisan 2003 avatarı sümüklü biri vardı... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
hepsiburada 500/100 hediye çeki 50 tl. altın hariç tüm kategorilerde geçerli. son kullanım tarihi 15 ocak.... Mesaja git »
twitch kanalım için tasarımcı arıyorum konusunu başlattı (16 gün önce)
twitch kanalım için tasarımcı arıyorum. siz olursunuz veya arkadaşınız olur iletişime geçmekten haber vermekten çekinmeyin. işle ilgili görüşmek için ... Mesaja git »
twitch kanal ayarları konusunda detaylı bilgiye sahip ve görsel zevki olan bir kişiye twitch kanalımı emanet etmek istiyorum. twitch'e yeni başladım. ... Mesaja git »
Superonline 2019 Kampanyaları Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
twitch yayını yapmak için hangi pakete geçmeliyim bilen var mı. upload hızları yazmıyor. twitch yayını için upload önemli. 5 mbit upload hızı veren pa... Mesaja git »
Logitech Brio 4K Stream Edition Webcam Hepsiburada Alev Alev başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yayıncı değilim ama fenomenim üstesinden gelirim. bu ara ünümü kaybettim biraz daha ismimi duyurmam lazım. youtube yi de becerebilsem keşke.... Mesaja git »
Logitech Brio 4K Stream Edition Webcam Hepsiburada Alev Alev başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sıcak içinde sıcak diyosun... Mesaja git »
denk gelmedim ona hb demiydi amazon da mı. aslında normal fiyatı o. piyasadaki youtuber artışı ve doların artışıyla fiyatlar yükseldi. c920 de c922 de... Mesaja git »
ben aldım. bence cayır cayır sıcak fırsat. Logitech Brio 4K Stream Edition Webcam ne zamandır twitch yayını yapmayı düşünüyodum. netten twitch iç... Mesaja git »
bunu almaya karar kıldı ama stokta yokmuş. 2. seçim olarak bunu almayı planlıyor. indirimli fiyatlarmış. bugün sonunda vatan kampanyayı biti... Mesaja git »
Arkadaşları

CARNIVALE

GOGOMEZ

cyetkin

Gaara34

drvimu

Harem Kralı

SteveAoki

readyant

WWalker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172