Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ibra0661
Gerçek AdBASKAN BASKAN
Doğum Tarihi1 Ocak 1970
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 636
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK S6 EDGE!! konusunu başlattı (3 yıl önce)
MERHABA ARKADAŞLAR, ANKARADAN YAZIYORUM,SAMSUNG S6 EDGE ALMAYI DUSUNUYORUM,GARANTILI TEMIZ SORUNSUZ CIHAZ SATMAK ISEYENLER LUTFEN ILETISIME GECSI... Mesaja git »
MERHABA ARKADAŞLAR, TUM DETAYLAR EKTEKI LINKTEALANA HAYIRLI OLSUN http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sahibind... Mesaja git »
SATILIK!!!TURKCELL CIHAZI!!!IPHONE-6 16 GB GOLD!! konusunu başlattı (4 yıl önce)
MERHABA ARKADAŞLAR, CIHAZ TURKCELLDEN ALINMADIR,FATURASINI BULAMADIM,DİLEYEN GIDIP TURKCELLDEN TEYIT ALINABILIR FULL KUTULU KULAKLIK KULLANI... Mesaja git »
!!!SATILIK!!IPHONE 6 GOLD 16 GB=2010 TL!!! konusunu başlattı (4 yıl önce)
MERHABA ARKADAŞLAR. BIRINCI CIHAZ: IPHONE 6 GOLD 16 GB CIHAZ USA APPLE STOREDAN ALINDI,FATURASI VARDIR.TERTEMIZ,SIFIRDAN FARKSIZDIR KAYI... Mesaja git »
IPHONE 6 PLUS 16 GB OLANI SAFA AKSU KARDESIMIZE SATILMIŞTIR.HAYIRLI OLSUN... Mesaja git »
MERHABA ARKADAŞLAR. BIRINCI CIHAZ: IPHONE 6 GOLD 16 GB CIHAZ USA APPLE STOREDAN ALINDI,FATURASI VARDIR.TERTEMIZ,SIFIRDAN FARKSIZDIR KAYITLI ... Mesaja git »
!!SATILIK ÇOK TEMİZ GALAXY S4 İ9505 4G Lİ!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Cevaplandı... Mesaja git »
!!SATILIK ÇOK TEMİZ GALAXY S4 İ9505 4G Lİ!! konusunu başlattı (4 yıl önce)
Cihazın kulaklığı, kablosu, şarj aleti vs. mevcuttur. Cihaz yurtdışından alınıp burada imei atılmıştır. GT I9505 modelidir. Donanım veya... Mesaja git »
IPHONE-6 64 GB GOLD!!2600 TL!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Sevgılı arkadaslar üzülerek soyluyorım, telefon ilan acıldıkdan tam 3 saat sonra satılmış ve 2600 tl alınmıştır. Sızınde işginize tesekkurler, iy... Mesaja git »
IPHONE-6 64 GB GOLD!!2600 TL!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Ustad ben ne yapacagımı kımseye sormak zorunda değilim, ne diyeceğimide size sormak zorundada değilim. Telefon satılmıştır. Konu kapamıştır. Herk... Mesaja git »
Arkadaşları

mec

ilhamianil

The_Pock

starsky

ERGENEKON

darkslow

8

nokian73

ajinco

escalde1
Pano

ERGENEKON
1 Haziran 2008; 9:58:16
Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Adam gibi adamdır...
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
................................................................................
İman, İnsanı İnsan Eder; Belki, İnsanı Sultan Eder. Öyle İse, İnsanın Vazife-İ Asliyesi İman Ve Duadır.
.................................................................................
Zaman Gösterdi Ki, Cennet Ucuz Değil; Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil..
.................................................................................
Ne kadar okuyorsan oku, bilgine yakışır şekilde davranmazsan cahilsin demektir…
Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi;
"O benim sun'-i bediim, onu çiğnetme" dedi.

Asım'ın nesli... diyordum ya... nesilmiş gerçek:
İşte çiğnetmedi namusunu, çiğnetmeyecek.

Şuheda gövdesi, bir baksana, dağlar, taşlar...
O, rukü olmasa, dünyaya eğilmez başlar,

Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilal uğruna, ya Rab, ne güneşler batıyor!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109