Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tamay_aytam
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdFaşo Ağa
Doğum Tarihi31 Aralık ****
KonumÇanakkale,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 232
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
ötv fiyatları düşse devletin bir zararı olmaz. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
80 milyonu pek bir güzel güden / yolan artık ne derseniz ve dünya standartlarında kaliteli bir şekilde en iyi yaptığı şey bu olan bir oluşuma akıl ve... Mesaja git »
Benzin ve motorine 7 kuruş zam (6 eylul gece yarısı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Olsun zam mesele değil. Hakkımı helal etmem, biraz da beddua ederim olur biter. Yanlız reis ne güzel seviyor yav. Sanırım aşık bize. Aşk olmadan bunun... Mesaja git »
Neden AIDS hastalığına bir türlü çare bulunamıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bu konuda ortalama bir Türkten cevap alabileceğinizi düşünüyor musunuz gerçekten? Verilen cevap en fazla Avrupa ilaç satmak için tedaviyi bulmasına r... Mesaja git »
Gençler kaçıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben buna tam olarak kaçış diyemiyorum. İstesekte bu şartlarda o insanları zaten burada tutamayız. Gidebilecek imkanları var çünkü. Ancak kazara kapıla... Mesaja git »
Bu ülkeye doğru olmak yakışmıyormuş başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Neyseki ben sadece bu forumdaki insanların olduğu ülkede yaşıyorum da bu tarz şeyler başıma gelmiyor. Bir de fark ettim çok Allah lafzı geçmiş öyleyse... Mesaja git »
Kral Çıplak... Kral Çıplak... Kral Çıplak... (ÖTV+KDV Zulmü!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
1400 tl maaş alanların hezeyanları bunnar. Fakirlikten çeneye vuruyor. Alman israil yahudi oyunlarına gelmeyin. O hep oyunu muhalefete bastığı için mu... Mesaja git »
İstanbul dolu etkileri başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Seneye temizlik boyalı ve çıtır hasarlı araçlar sahibinden de göz dolduracak sanıyorum. Allah meterorojinin belasını versin. https://i.hizliresim.c... Mesaja git »
KONYALI BİRİ BU ŞEHİRLERDE YAPABİLİR Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
En son Sivas da trencilik oynayan çete ortaya çıkmıştı. Hayatı ve marjinalliği sorgulamıştım. Konya'ya da güveniyorum. Ancak izmir seni ister mi bilem... Mesaja git »
KIRMIZI ET TAMAM DA BU TAVUK ETİ NEDEN BU KADAR PAHALI OLDU? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yine mi fakirler. Ulan Almanyanın bizi kıskanmasına mani oluyorsunuz. Pahalıysa yeme. Ne şikayet ediyorsun.... Mesaja git »
Senin hafıza ne kadar? Megri dersem çık. Anladın sen onu.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

secospacos

mikoli88
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.092