Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
F0NDiP
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi8 Şubat ****
MeslekCommercial Pilot & Freelance Interpreter
İlgi AlanlarıTechnology - PS Games - Primetime US TV.
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba, 5 aylık oğlumuza bir ev arkadaşı sahiplenmek istiyoruz. Varsa böyle bir tanıdığınız yardımınıza ihtiyacımız var:) Kedimizin ismi Pascal, 5 a... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2018 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar tekrar merhaba, 2018 Honda Civic i-Dtec elegance model araç sahibi oldum. Aranıza katıldım ancak bir sıkıntım var. Şu "You are over the Sp... Mesaja git »
FROSTPUNK | ÇIKTI! | Metascore: 87 başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Oyunu bu sabah aldım. 5 saatte edindiğim izlenim gerçekten kusursuz. Her dakikası keyif veriyor, sürekli beyin fırtınası gerekiyor. Kesinlikle tavsiye... Mesaja git »
Honda civic dizel otomatik 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Değerlenmesi aracın kalitesinin yanında Türk lirasının giderek dibe vuruyor olmasından. Henüz 150km kullandım aracı, son derece memnunum. Şehirler... Mesaja git »
Honda civic dizel otomatik 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Elegance donanım dizel otomatik ben de dün itibariyle aldım. Kilometre yapan biriyim. Benim için kıymetli bu motor. Umarım beklentimi karşılayacak. İ... Mesaja git »
/// PEUGEOT 308 /// başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, 2015 308 1.6 BlueHDi Active otomatik, cam tavan araç almak üzereyim. Forumda yüzlerce sayfa okudum herhalde son birkaç gündür. ... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Valla LG den şaşmam. arayüzü çok kullanışlı. ghostu kafama bile takmıyorum. sorun edilecek bir durum değil. tek sorunum nougattan sonra şarj çabuk bit... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
konuyu yukarıda tutalım arkadaşlar. ibretlik bir olay.... Mesaja git »
Antalya'da laptop teknik servis önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
tesekkur ediyorum lerbo. yarin bir ziyaret edecegim.... Mesaja git »
2007'den beri forumdayım, 2010'dan sonra takip sıklığım iyice düşmüştü. Bazı standartlar getirilmesini bekledim ama reklam uğruna bir sürü şeyden fera... Mesaja git »
Arkadaşları

Nike

JaSoN_

mehmet328

América

2741

M£L!H

combaba

REVENT0N
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MS Windows 7 Ultimate Granted-Seattle Original, Notebook
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Hakkında

No one dies as virgin 'cause life fucks everyone...
[font="Segoe Print"]
I'm an "ARI GOLD" maniac!
[font="Segoe Print"]iPhone 4 User
[font="Segoe Print"]My Desktop
[font="Segoe Print"]|| House || Dexter || Hung || Supernatural || Modern Family || 30 Rock || Breaking Bad || Lie to Me || Chuck || Two and a Half Men || Mad Men || The Big Bang Theory ||
|| Spartacus: Blood and Sand - Gods of the Arena || Blue Mountain State || Entourage || Fringe || Detroit 1 8 7 || The Walking Dead || Merlin || Human Target || HIMYM || The Pacific || Coupling ||

[font="Segoe UI"] Department of English Translation Studies
[font="Segoe UI"] || English - Turkish ||

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
5.610