Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
volkan_gazi
Gerçek AdVolkan İÇPINAR
Doğum Tarihi13 Mart ****
MeslekMühendis
KonumTekirdağ,Çerkezköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kaza yaptım kim suçlu ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sağdan gelen yolda herhangi bir trafik işareti yoksa haklı olur. Mevcut durumu bilmiyorum fakat, sizin olduğunuz yolda anayol işareti ya da diğer tara... Mesaja git »
Bahçeşehir - Mahmutbey Tem Otoyol Rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Şu anda Kınalı kavşağında oldukça büyük bir köprülü kavşak-bağlantı yolu çalışması var. Kuzey Marmara Otoyolu'nu TEM'e ve Tekirdağ yoluna bağlamak içi... Mesaja git »
Polo BlueMotion (1.2 TDI, 6R) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
205000 kmdir periyodik bakımlar haricinde 1kr masraf çıkarmadı maşallah... Mesaja git »
Vodafone Herşey Dahil Pasaport Rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben de bu durumdan mağdurum. Mobil verim kapalı idi, SMS göndermedim, sesli görüşme yapmadım ama günlük 1.2KB, 0.3KB gibi mobil veri kullanımı gözük... Mesaja git »
Aybars hocama ilgisi ve uygun fiyatları nedeniyle teşekkürler.... Mesaja git »
Ortalama hiz cezasi gişeden gişeye. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
132 km/saatten yüksek bir ortalama hız ile geçtiyseniz cezaya hazırlıklı olun. Edirne'den Ankara'ya kadar olan otoyolda böyle. Sadece bu otoyo... Mesaja git »
ATLATILAN KAZA! SUÇ KİMDE? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yanyana kesik çizgiyle tek kesik çizgi aynı değil. Yanyana çizgileri refüj gibi düşünün. Yanyana kesik çizgi, sizin sağınızdan çıkan aracın oradan yol... Mesaja git »
Pek fazla bilinmeyen 2 bilgi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Poloda arka başlıklar koltuk yatırılmadan çıkarılamıyor. Ölelim mi biz?... Mesaja git »
İşi Evden uzak olanlar arabayla gidip gelenler başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Günde 200km git-gel yapıyorum 4 yıldan beri. Evim Tekirdağ-Çerkezköy'de. İş yerim Florya'da. Araç 2013 model VW Polo 1.2 TDI Bluemotion. 0km a... Mesaja git »
Sıfir aracın fren balatalari nezaman degismeli. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2013 VW Polo Bluemotion. Aracı hafta içi git 100, gel 100, toplam 200km Çerkezköy-Florya arası TEM, E-5 karışık kullanıyorum. Mümkün olduğunca az fren... Mesaja git »
Arkadaşları

ihzone89

aliatlkin

veliusta

nazarka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
VW Polo BM 2013
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156