Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
volkan_gazi
Gerçek AdVolkan İÇPINAR
Doğum Tarihi13 Mart ****
MeslekMühendis
KonumTekirdağ,Çerkezköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vay arkadaş, 80 milyon nüfuslu, 22 milyon araç kayıtlı ülkenin yapmaya niyetlendiği boykotu küçük görenler var. Kendimizi küçük, kuvvetsiz görmeye... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Money bonusun açık peynir, zeytin ve et şarküteri ürünlerindeki 50 tl üzerine %25 indirim ile sucuk kilo 37.90tl kampanyası birleşince sucuk kilo 28.5... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
BEBEK BEZİ İÇİN YARARLI BİLGİLER Bebek bezi, bebeğinizin 2.5-3 yaşına kadar ihtiyaç duyacağı ürünlerin başında gelir. Bebek gelişim uzman... Mesaja git »
Köprü 8.75TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sadece köprüler değil, otoyollar da zamlandı. Avrupa otoyolunu kullanan otomobiller %25 daha fazla ödeyecek. 2016'da gidiş-geliş 4.80lira olan yol 1 o... Mesaja git »
Adaptif dönüş farı diyorlardı galiba. Direksiyonu çevirdiğiniz ya da sinyal verdiğiniz tarafın sis farı yanıyor, daha iyi bir görüş sağlamak için.... Mesaja git »
İş nasıl bulacağız? Torpil mi bulmamız gerek... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mesajların hepsini okumadım, aynı tavsiyeler verilmiş olabilir ama tekrar okumaktan bir zarar gelmez. Ben de Kocaeli Elektronik ve Haberleşme mezunuy... Mesaja git »
Polo BlueMotion (1.2 TDI, 6R) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yetkili serviste, periyodik bakım hariç 1200 liraya değiştirtmiştim.... Mesaja git »
Polo BlueMotion (1.2 TDI, 6R) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Servisin dediği gibi 120binde değiştirdim 2 sene önce.... Mesaja git »
Motosikletli maganda küfürler savurup aracın aynasını kırdı! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Al birini vur ötekine.... Mesaja git »
Kod girerken 50510 yerine 50505 denesinler. Belki olabilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

ihzone89

aliatlkin

veliusta

nazarka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
VW Polo BM 2013
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125