Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
volkan_gazi
Gerçek AdVolkan İÇPINAR
Doğum Tarihi13 Mart ****
MeslekMühendis
KonumTekirdağ,Çerkezköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Resimli trafik kazası sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kırmızı mavinin önüne, mavinin bıraktığı takip mesafesini bozacak şekilde atladıysa, mavi de bunu ispat edebilirse kırmızı kusurlu olur.... Mesaja git »
[HAYIR ANA KONU] Ve CHP için referandumu AİHM’e götürme yolu açıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Fetöcü mü ? Olm senin sahiplerin 2 yıl öncesine kadar bir tek french kiss yapmadıkları kalmıştı Az yalamadınız fetullah babanızı ne çabuk unuttunuz?... Mesaja git »
Hepsiburada.com rezalet mi dolandırıcılık mı siz karar verin ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok benzer bir durumu da ben yaşadım. 1 Ocak günü HP laptop siparişi verdim. Ürün geldi, touchpad çalışmıyordu. Geri gönderdim, ürün açılıp kurulum ya... Mesaja git »
Yılbaşı gibiydi yanlış hatırlamıyorsam, Türkiye'ye gönderim vardı, ben almıştım. Bekleyin, belki tekrar gönderime girer.... Mesaja git »
Bakim ikaz isigi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bakımı yapan yer siler zaten hocam. Siz kendiniz silmek isterseniz de gösterge panelindeki tuşlarda bir kombinasyon vardı. Soldaki tuşa basıp kontağı ... Mesaja git »
75 lira yakıta 25 lira indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
75 TL'lik alıyorsunuz 50 TL ödüyorsunuz. BKM Ekspress ödeme ekranında 25 TL düşük çıkıyor ödenecek tutar.... Mesaja git »
Günlük 160 Km yol mantıklı mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de 3.5 senedir iş için her gün 200 km git-gel yapıyorum. İşim İstanbul'da, ev Tekirdağ'da. Bu git-gele neden olan iş teklifini aldığımda evlenmem... Mesaja git »
Bagaj lambasını değiştirdim ancak yanmadı. (led) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
5W'lık almışsınız zaten. Benim bagajda da 5W'lık LED var. İlk başlarda bazen yanıyor, bazen yanmıyordu. LED ile metali düzgün şekilde temas ettirince ... Mesaja git »
HGS'li Araçla OGS'den geçmek? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Önceleri dikkat ederdim HGS gişesinden geçmeye. Ne zaman ki HGS gişesinde çalışma olduğu için OGS gişesinden çıkışa yönlendirdiler beni, görevli de "O... Mesaja git »
Bagaj lambasını değiştirdim ancak yanmadı. (led) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
LED'in uçları ile elektrik gelen metaller düzgün temas etmiyor olabilir. Ya da LED'in +'sını -'sini ters takıyor olabilirsiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları

ihzone89

aliatlkin

veliusta

nazarka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
VW Polo BM 2013
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.066