Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Wilson Fisk
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları24
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amd Fx 8370 Alsam nasıl olur başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
kardesim tesekkur ediyorum yani su tartismadan en azindan benim icin boyle faydali bir mesaj cikacagi aklimin ucundan gecmezdi.kardesime ryzen 1600 ve... Mesaja git »
benim yukaridaki mesajimi bul beni dinle cunku burada herkes fanatiklik yapiyor benim ise umurumda degil ben forumu biraktim hicbir amacim yok intel b... Mesaja git »
CPU-Z Benchmark - sadece 1.79x ve validasyon başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
eklendi. bu versiyonda cpu-z amd'yi silmis.onceki versiyonlarda kafa kafaya giden 5 ghz 7700k ve 5 ghz 9370 bu versiyonda arada %33 fark var iste bu... Mesaja git »
hardwarecanuks'un bir incelemesini seyrettim.1080 takmislar 8370 var surunuyor guya hani 1 fps farki devasa gosterirler ya oyle bir tablo yapmislar.de... Mesaja git »
CPU-Z Benchmark - sadece 1.79x ve validasyon başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bir sayfa daha mi gecti bu mesaji sonra sileyim.eski intel kullanan arkadaslari bekliyoruz Q6600 i7 870 geldi guzel ama daha baska modeller de var.int... Mesaja git »
CPU-Z Benchmark - sadece 1.79x ve validasyon başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
sonuclar eklendi arkadaslar.... Mesaja git »
AMD™ Crimson ReLive 17.6.2 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
surucu hizli mi diye test eden ozel bir uygulama yok ama tecrubenle dersin ki bu sene cikmis x oyununda 5 surucudur deniyorum elimde veri var onceki t... Mesaja git »
Kart Bilgilerim Çalınmış -Siz de dikkat edin- başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
calistiginiz bankanin mobil uygulamasi varsa oradan kartinizi nete kapatin bir sey alacaginizda acin sonra tekrar kapatin.provizyon icin beklemenize g... Mesaja git »
CPU-Z Benchmark - sadece 1.79x ve validasyon başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
validasyon olmadan resim gosterirseniz show amacli gosterme kabul ediyorum hatta validasyon alarak da show amacli sonuc atabilirsiniz liste disi.bir a... Mesaja git »
CPU-Z Benchmark - sadece 1.79x ve validasyon başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
eklendi kucuk de olsa bir artis var bu da 1.79.1'den degil voltajdan kaynaklaniyor diyorsunuz.islemciye fazla voltaj geldigini genelde anlayamiyoruz c... Mesaja git »
Arkadaşları

Confusion

yuemrek

_Dominic_Toretto_

AndryTR

silentsv

Panmordeczka

Applejack

selmand

ghost recon advanced

MÜŞAVİR

Humboldt

ThE LoSt

Robert Knepper

tg2601

jovanovic

Sonicman

iceman_54

Emre-Dylan

Niyazi_

Tristan23

FairLighty

antikalair

AnqelTR

Janus
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
1.000