Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
laserss
Gerçek AdLaser Laser
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 4 dk. önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kur'an mı Hadisler mi daha güvenilir? başlıklı konuya yorum yazdı (4 dk. önce)
kuran eksiktir diye birşey demedim. hadisleri şu veya bu sebepten komple silip atanlar var (quran-only muslim) islamın şartlarını da, namazın kılınış ... Mesaja git »
Bu dünyadaki yaşamdan önce neydik, nerdeydik? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
sanıyorum araf 172'deki konuya değinmişsin. bütün insanların ruhları önceden yaratılmış ve hazırda bekliyor gibi bir anlama geliyor. acaba şöyle... Mesaja git »
Kur'an mı Hadisler mi daha güvenilir? başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
konu dağılmadan toparlıyorum hemen, güzel cevaplar da gelmiş. hafızların ölümlerinin yüksek olduğunu düşünüyorum. o zamanki insan ömrü ortalama 50 ... Mesaja git »
ha gayret cevaba yaklaşıyoruz. bir el atın. sanal gerçeklikte ödülümüz sanal cennet ve sanal cehennem olsa yeterli gelmez miydi. yoksa sanal iyilikle... Mesaja git »
Caner Taslaman vs Forum Üyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
kendisine yeni kitabı için ad önereyim: oruç ve bozon taneciği hac ve higgs neyse daha fazla önermeyeyim. ciddiye filan alır.... Mesaja git »
Kur'an mı Hadisler mi daha güvenilir? konusunu başlattı (2 gün önce)
Hadisler mi daha güvenilir kuran mı? ilk etapta Kuran diyeceksiniz biliyorum... 7-10. yy arasında yazılı ve tam bir Kuran yoktur. bilinen en eski ve ... Mesaja git »
Ben soruyu çok beğendim. Cevap veren pek çıkmaz gibi geliyor. Farklı bir başlık da ben açtım. Ona da pek cevap gelmedi :))... Mesaja git »
Bu dünyadaki yaşamdan önce neydik, nerdeydik? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Öncemiz yokluk mudur gerçekten? Eğer ölümden sonra bir yere gidildiğine inanıyorsanız yaşamdan önce de bir yerde olmamız gerekiyor mantıken. Adem ... Mesaja git »
Bu dünyadaki yaşamdan önce neydik, nerdeydik? konusunu başlattı (3 gün önce)
Hep ölümden sonrasını konuştuk. Yaşamdan önceki formumuz neydi, neredeydik? Kendi formunu bilen veya hatırlayan yoktur herhalde ama... Dinler bu konud... Mesaja git »
İslam Nasıl Tahrif Edildi? Kuran Vs Peygambere Uydurulan Hadisler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
şaka bir yana da.. "quran only muslim" tarzı algılıyorum savunduğunuz şeyleri. bu sebeple desteklenebilir gördüğümü söylemem lazım. ama 19, reşat,... Mesaja git »
Arkadaşları

Kampec

Mysterious47
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.070