Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hunter06
Gerçek Adferhat
Meslekkuyumculuk
İlgi Alanlarıolta balıkçılığı ve bilgisayar
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 83
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları43
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yaparız , bu sececegınız modele göre 500-750 tl aralıgında cıkabilir:)... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
1. bu soru cok bilinmeyenli denklem gibi olmuş :) kesin bir oran vermek olanaksız . 2. gia olmayan taslarda var temin ederim ozelden yazın bakalım ... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
tabiki normaldir , eski modeliniz bir daha kullanılmayacak ve cöpe gidecek, her modelin bir üretim maliyeti var . böyle bir talepte arada kı farkı öd... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
tesekkürler, 33 yıllık magazacılık hayatımızda her zaman en iyisini sunma gayretimiz devam ediyor edecekte ne zaman ihtiyacınız olursa yardımcı olur... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
fiyat kalite olarak en ıyı secem tasları en uygun fiyata sunuyoruz ilk sayfada fiyat listemiz var:) güveninirlik acısından, tum ürünlerimizde kosuls... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
mesajlara baktım diğer sorulardan özelden yanıtlandı kusura bakmayın bu ara yogundumda bakamadım hızlı iletişim için watspp tan ulasabilirsiniz 053561... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
tabiki tas olarakta veririz , zaten taslar monte edilmiş halde değil musteri isteğine göre montaj yapıyorum pm attım size :)... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hayırlı olsun güle gule kullansınlar bence hiç moralinizi bozmayın genelde baslangıç olarak en cok alınanlar, 40 lık 50 lık boylar. 70 lık fazlası... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
pm attım size... Mesaja git »
tabi ki yardımcı olurum ne zaman ısterse gelsin... Mesaja git »
Arkadaşları

ege_

Janjan

mdemir

igidu

ecetin271

bLaXis_1907

chinpoko

irfanyus

keleminabi

cenkabi92

faya85

d_darko

JaSoN_

netkit

theunnamed

oğuzhan_007

froster2006

paveway

Mnr980

shulem

furkanemre8

cesmuru

HedoTurkoglu

bywoody

MachinaeSupremacy

GKHN1905

geluzmanım

edsamu

jeomatik

clb12

gungorf01

MrErdeve

hakan4477

seanone07

talk_an

hiyelkarsavas

Binali13

Dr.AzmiCansever

murat.y87

lion8360

sevy

yeepp

Mertcan4221
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
fiyatlar ve iletişim için http://www.fahrikuyumculuk.com email:ferhatde@hotmail.com 0535 619 77 30
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094