Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Azcemis
Gerçek AdSercan Sercan
Doğum Tarihi15 Nisan 1983
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Vatan bilgisayara Samsung 2333SW gelmiş başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Vatan'dan şimdi aldım bende monitorü. Kasadan satın aldıktan sonra gidip ölü piksel testi yaptırabiliyorsunuz, aynen dendiği gibi özel yazılımları var... Mesaja git »
: ## ATi RV770 GPU'sunu Nvidia'nın GT200'ü ile Karşılaştırdı ## başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
CUDA ve PhysX teknolojilerini unutmuşlar. Hadi PhysX için olmazsa olmaz diyemeyeceğim ama CUDA'nın bence çok parlak bir geleceği var. Ati'dendende gel... Mesaja git »
Ömür boyu garanti gerçekten dikkat çekici. OC konusunda ise hemen her marka OC modeli duyuruyor BFG'de maksat OC takısı eklemek için arttırmış biraz... Mesaja git »
: Çizgi Elektronik ve Boğaziçi arasındaki fark başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Küçük bilgisayar masalarında kasayı koymak için dar kapalı bir bölme olur ya, kasayı oraya koyup uzunca süre oyun oynadıktan sonra kapanmış. Yakınım b... Mesaja git »
: Vatan bilgisayardan Abit anakart aldım başıma gelmeyen kalmadı. başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Bende Striker Extreme anakart almıştım ancak eve gelip açtığımda kullanılmış olduğunu gördüm. Termal macun her tarafa dökülmüş, işlemi soketi üzerinde... Mesaja git »
: ## Jetway'den 790GX+SB750 Yonga Setli Yeni Anakart ## başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
İki adet PCIe x1 gereksiz geldi. Ama tabi çeşit her zaman iyidir.... Mesaja git »
: 8800GT SLI - Tek kartla aynı performans başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Arkadaşımdan aldığım 8800 GTS 512 ile SLI denemelerine koyulmuştuk. 3DMark default ayarlarda neredeyse tek karta eşitken 1920x1080 çözünürlükte ise ha... Mesaja git »
Anakart İşlemci Plakası konusunu başlattı (11 yıl önce)
Merhaba, Yabancı bir forumda okudum, acaba doğrumudur diye danışayım dedim üstatlara Anakarttaki işlemci soketinin üstünde bulunan metal plaka... Mesaja git »
: En sonunda bende aldım:##Sony 40D3500## başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Monster kabloyu nereden bulabilirim? XTREMEMAC diye bir markanın buldum altın kaplamalı uçlar bu üründe iyimidir?... Mesaja git »
: En sonunda bende aldım:##Sony 40D3500## başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar, Bende bugün 40D3500 aldım sonunda. Daha deneme fırsatım olmadı. Bakırköy Capacity alışveriş merkezindeki Sony Shop'dan aldım. Öl... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078