Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
srdrpeker
Gerçek AdSerdar PEKER
Doğum Tarihi3 Nisan 1985
MeslekTurizm
İlgi AlanlarıSu Sporları, Beachvolley
KonumBalıkesir,Edremit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 385
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ücret nedir?... Mesaja git »
Hocam 3400 e felan müşteri bulması lazım temizlik düşkünü biri verir bu ücreti..benim cihazda sıfır gibi sorunsuz 32 gb 3100 e alıcısı cok oldu..Kendi... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Beşiktaş maçını almak istiyorum..uygun fiyata olursa sevinirim yüksek kalite veya değil farketmez Laptopdan izliycem..Enparadan hemen gönderebilirim..... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Arkadaşlar selamlar, Digiturk Play Yeni Sezon İndirimi konusu ortaklık mesajları ile amaç dışına çıktığı için bu konuyu adminden izin alarak açıy... Mesaja git »
LG 49 UH850V Clouding sorunu ve MÜŞTERİ HİZMETLERİ KALİTESİZLİĞİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Öncelikle LG nizip ve ŞAnlıurfa teknik servislerine özellikle anlayış ve emekleri için teşeşkkür ediyorum. Saolsunlar ürünün arkasında LG den daha faz... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
SON GÜNCELLEME: 05 ARALIK 2017 Ürünlerimizin tamamı kampanyalı ve adınıza faturalıdır. Ürünlerimizin m... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ Note8 hakkinda daha gelismis bir web arayuzu icin resmi Turkc... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Diğer konuda mesaj ve sayfa sayısı çok fazla olduğundan dolayı konuya erişim sağlanmakta güçlük çekiliyordu.Bu sebeple yeni... Mesaja git »
Asus Dsl-N17u başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba arkadaşlar ben de bu modemi almayı düşünüyorum..dsmart 24mbit olarak anlaştım fiyatı uygun geldi..cat6 kablo çektirdim eve bi modem eksik aldı... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşlar merhaba..Ben de yarın aranıza katılıyorum inşallah..1 aylık cihaz Türkiye garantili fatura full kutu herşey dahil olarak alıcam..11 ay gara... Mesaja git »
Arkadaşları

Kuzey19

ÖnceVatan

nuwanda87

Dark Saga

atakoliksever

Omer_Faruk.

ogzcndyr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: (Referans ilanıdır) Alınık The Last of Us
Alıcı: Okan_mersin
Tarih: 11 Kasım 2013; 20:57:51
Yorum
dürüst,güvenilir arkadaş..Her zaman görüşmek üzere.
Genel Puan

Ürün: Alınık : Beyond Two Souls (Referans ilanıdır)
Alıcı: Dark Saga
Tarih: 4 Kasım 2013; 0:15:55
Yorum
İlgili bi arkadaş teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Arşivcilere Koleksiyon değerinde oyunlar (PS2 - PS3)
Alıcı: ydemir
Tarih: 18 Mayıs 2012; 17:44:03
Yorum
tşkler
Genel Puan

Ürün: SATILDI - Logitech Z-640 5.1 Ses sistemi (71.2 Watt RMS, M3D Matrix Surround Sound Full Kutulu)
Alıcı: aRşİmET
Tarih: 15 Ocak 2012; 18:45:19
Yorum
SES SİSTEMİ ALDIM.EKSİK İLANDAN DOLAYI BİRAZ PÜRÜZ ÇIKTI AMA GİDERİLDİ SORUNSUZ KULLANIYORUM
Genel Puan

Ürün: Silinebilir
Alıcı: zagors
Tarih: 10 Ağustos 2011; 22:28:58
Yorum
Ürünü bir hafta geç gönderdiği gibi hp usb dvd rw sini göndermedi. Alış veriş mi uzak durun!
Genel Puan

Ürün: Sahibini Arıyan Koleksiyonum (VHS Kasetler)
Alıcı: msoyalp
Tarih: 1 Temmuz 2011; 3:07:48
Yorum
Güvenilir bir satıcı,kargo zamanında ve eksiksiz geldi tekrar teşekkür ederim...
Genel Puan

Ürün: Xbox360 3600mAh Batarya (Pil ihtiyacına son) [Son 2 adet](15 TL)
Alıcı: gokselgok
Tarih: 30 Mart 2010; 18:01:44
Yorum
dürüst bir satıcı, düzgün bi ürün, hızlı ticaret...
Genel Puan

Ürün: BENQ DC C1035 Dijital Kamera(Sıfır Kutulu-2 Yıl Garantili-10mp)140.00TL
Alıcı: impala10
Tarih: 13 Mart 2010; 16:54:02
Yorum
Teşekkür ederim Serdar kardeşime.
Genel Puan

Ürün: SATILDI/45.00 TL Xbox 360 Kablosuz Kol (Beyaz)
Alıcı: omeryasarol
Tarih: 17 Şubat 2010; 18:58:05
Yorum
çok teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: LACOSTE Ayakkabı (SATILMIŞTIR!)
Alıcı: inanmayan denesin
Tarih: 7 Şubat 2010; 4:34:14
Yorum
Dürüst,güvenilir,ilgili bir satıcı.. Güvenle alışveriş yapılabilecek bir insan..
Genel Puan

Ürün: Alınık Laptop / Referans İlanıdır!
Alıcı: Kuzey19
Tarih: 21 Ocak 2010; 22:50:25
Yorum
Güvenilir dürüst bir dh üyesi güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: SATILIK PS3 Oyunlari (Uygun fiyat+Pazarlik)
Alıcı: w0lrath
Tarih: 21 Aralık 2009; 18:53:23
Yorum
Çok duyarlı,dürüst,ilgili bir kişidir.. Alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: Alınık 6230i (Alınmıştır- Referans Konusudur)
Alıcı: Light_Velocity
Tarih: 16 Aralık 2009; 23:35:28
Yorum
Güvenilir ve dürüst biri, kendisine teşekkür ederim iyi bir alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Referans Konusudur [PS3-Fifa Street 3]
Alıcı: sencerbice
Tarih: 15 Aralık 2009; 19:11:58
Yorum
alısveriste gercekten hızlı bi arkadas parayı yatırmamdan en fazla 15 dakika sonra ürünü kargoya ve
Genel Puan

Ürün: SATILDI : Referans ilanıdır (Xbox360 Batarya)
Alıcı: DrynhwyL
Tarih: 11 Aralık 2009; 14:32:57
Yorum
Genel Puan

Ürün: (ALINMIŞTIR...)Alınık İpod Touch 2G 8 Gb...
Alıcı: ÖnceVatan
Tarih: 27 Ağustos 2009; 13:55:03
Yorum
Hızlı alışveriş için teşekkürler.
İmza

hayata saldırın, o zaten sizi öldürecek.
-s. coallier
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
ISS
Smile
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Toshiba
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Motosiklet
Yamaha
Basketbol
Beşiktaş
Hakkında
Ürün sattıklarım : darkcondor(eyetoy camera), Weycell 61(3 aylık XBOX 360 Live Gold), sanat7 (12+1 aylik XBOX 360 Live Gold + 4000 Live Microsoft Point), omerfarukerbay (Nike Zoom Air Lebron 5 (V) Kutulu-Orjinal), DrynhwyL (Xbox360 3600 mAh Batarya), sencerbice (PS3-Fifa Street 3), w0lrath (PS3-FEAR + Resistance), inanmayan denesin ( LACOSTE Observe 2 Lace Croc AYAKKABI)

Ürün aldıklarım : BruTaLBoY (Ipod Touch) - ÖnceVatan (İpod Touch 2g) - .Kubilay (Nokia 6230i) - OzgrErdgn (Laptop)
Ürün sattıklarım : darkcondor(eyetoy camera), Weycell 61(3 aylık XBOX 360 Live Gold), sanat7 (12+1 aylik XBOX 360 Live Gold + 4000 Live Microsoft Point + 4000 Live Microsoft Point), omerfarukerbay (Nike Zoom Air Lebron 5 (V) Kutulu-Orjinal), DrynhwyL (Xbox360 3600 mAh Batarya), sencerbice (PS3-Fifa Street 3), w0lrath (PS3-FEAR + Resistance), inanmayan denesin ( LACOSTE Observe 2 Lace Croc AYAKKABI)

Ürün aldıklarım : BruTaLBoY (Ipod Touch) - ÖnceVatan (İpod Touch 2g) - .Kubilay (Nokia 6230i) - OzgrErdgn (Laptop)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109