Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
d@yw4lk3r
Gerçek Adturgay erdogan
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
herkese merhaba, kızım 9 aylık. kilosu 9 boyu 72cm. aracım polo. isofix var. bütçem 1000-1200 TL civarı. ne tavsiye edersiniz. teşekkürler.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu 8taş ile ilgili paylaşımlar anlamsız. Fenerbahçenin ana rakibi 6alatasaraydır arkadaşlar. Adamları o seviyeye getirmeyin. Kendilerini birşey sanıyo... Mesaja git »
Skoda Octavia'ya Yeni Motor! (1.2 TSI 86 PS) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Türkiye 13 tane sipariş vermiş. 4 Eylülde geliyor. 10 tanesi istanbul avek de olacakmış. bilginize.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
malatyadaki cocuk azibuke'ydi sanırım. sezon boyu 5-6 maçını izledim. kante tadında bir çocuk. çelimsiz görünüyor ama sürati sayesinde kapatıyor bu aç... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Soldado 1 yıl kiralık alacaksak alalım. Bonservis bağlamak mantıksız.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
https://twitter.com/DiMarzio/status/888314154083377152 ya bu di marzio klüpten önce paylaştı remsen... Mesaja git »
MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
cevap gelmeyince bende gelişmeleri yazmadım :)) aynı günün sabahında aracımla işe geldim. öğlen dışarı çıkmak için aracı çalıştırmak istedim. ancak an... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
https://twitter.com/futbolarena/status/888029521663995908... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
emin misin bu olduğuna bu ne lan :D... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
alper tuvana üzerinde iyi çalışıyor bence. :D... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Imposible is nothing
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094