Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mersin123
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bende 240lık sandisk ssd plus var. 1 yil once n11'den cekle falan baya uygun fiyata almistim. Simdiye kadar bir sorun cikarmadigi icin memnunum. Bask... Mesaja git »
Dip fiyat degil ama acil ihtiyaci olanlar icin firsat sayilabilir. Sonucta uzun zamandir ssd fiyatlari yukseklerde seyrediyor. SanDisk SSD P... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Evet dediginiz gibi. Daha onceden de basima gelmisti. Bugun degil de yarin arayip geri yukletirim... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Cevabınız için teşekkürler. 2 kat money kampanyası döneminde kazandığım toplam 90 TL moneyden 25 TLsi kaldı. Şimdi ben hala sendodyn moneylerini kull... Mesaja git »
Sizin verdiğiniz linkteki diğer satıcılara baktım da bu kadar fiyat patlaması da hiç normal değil. Bir sürü satıcı var düşük fiyattan satış yapan. Şi... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Sensodyn puanlarının son günü diye sanal marketten sipariş vereyim dedim. Gecenin 3'ünde "puan kullanımı için crm alınamadı" gibisinden bir şey zırval... Mesaja git »
Satıcı Amazon. https://www.amazon.de/gp/product/B00YJC2EEU/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1... Mesaja git »
Şimdi baktım da adamın binlerce ürünü var ve neredeyse hepsinin fiyatları uçmuş. Acaba adamın hesabını mı ele geçirdi birileri. Sonuçta düzgün profil... Mesaja git »
Gerçekten ilginç! Almanya gibi memlekette böyle satıcıların olması mümkün mü? Bunca yıllık olumlu amazon geçmişi var 2700 küsür alışverişi var ve bir... Mesaja git »
Corsair RM750i Power Supply Unit https://www.amazon.de/Corsair-CP-9020082-EU-Modular-750Watt-Netzteil/dp/B00ZRL7IAW Fiyatı görünce aklım yeri... Mesaja git »
Arkadaşları

portakal

fuducuk

carpenokte
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.121